گردهم آیی کارگزاران عمره دانشجویی کشور 17 اسفند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   13 اسفند 1391-03 March 2013بازدید 1095


گردهم آیی  کارگزاران عمره دانشجویی کشور 17 اسفنداولین همایش کارگزاران عمره دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور روز پنج شنبه، 17 اسفندماه برگزار می شود.
پرتال دانشگاهی به نقل از دانشگاه ها، مسولان بعثه مقام معظم رهبری و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اولین همایش توجیهی مدیران، روحانیون و معینه های کاروان های دانشجویی سال 92 حضور خواهند داشت.

در این همایش، هماهنگی های لازم برای اعزام دانشجویان به سرزمین وحی در سال 92 به عمل خواهد آمد.

این مراسم در تالار شهید آوینی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می شود.

براساس سهمیه های اختصاص یافته، 113 کاروان دانشجویی از سوم فروردین ماه 92 از 9 ایستگاه پروازی راهی سرزمین وحی می شوند.** برگزاری دومین همایش ˈراز عروجˈ دانشجویان پسر عمره گذار دانشگاه های تهران و البرز

به گزارش ایرنا از ماوا، دومین همایش راز عروج ویژه دانشجویان پسر سال 1392 دانشگاه های تهران و البرز، از ساعت 14 تا 17 فردا دوشنبه 14 اسفندماه در مجتمع دانشگاهی حضرت ولی عصر(عج) دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

در این همایش حجت الاسلام والمسلمین ˈسید محمدرضا فقیهیˈ رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به ارائه گزارشی در خصوص عمره دانشجویی خواهد پرداخت و سپس حجج السلام فاطمی نیا و بخشی در زمینه اسرار و معارف عمره و آشنایی با وهابیت به ایراد سخن خواهند پرداخت.

همچنین در این مراسم سایت جدید ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و شبکه اجتماعی زمزم رونمایی خواهد شد و نمایشگا های عکس و کتاب با موضوع عمره نیز برپا خواهد شد.** بیست و پنجمین مسابقه کتابخوانی زمزم برگزار می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش ایرنا از ماوا، معاون فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: طبق سنوات گذشته و همزمان با شروع عملیات عمره دانشجویی، بیست و پنجمین مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان شرکت کننده در عمره دانشجویی سال 92 برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدعلی اخویانˈ افزود: این مسابقه شامل 65 سوال است و از بسته اول فرهنگی پیش از سفر شامل کتابهای میقات تا عرفات، دانشگاه معرفت آفرین، سنت پیامبر، فرصت هایی طلایی عمره و دریا به دریا طراحی شده است.

وی توضیح داد: دانشجویان می توانند با مراجعه به بخش مسابقات کتابخوانی سایت اینترنتی لبیک به صورت اینترنتی در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز ویژه آن شامل سهمیه عمره، سهمیه و کمک هزینه عتبات عالیات، کمک هزینه مشهد مقدس و دهها هدیه فرهنگی دیگر بهره مند شوند.

به گفته اخویان، عمره گزاران دانشجو از 8 اسفندماه 91 تا پایان فروردین ماه 92 فرصت دارند در این مسابقه که دانشجویان متاهل و پسر عمره گزار است شرکت کنند.


گردهمایی کارگزاران عمره دانشجویی عمره دانشجویی دانشجو

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها