کاروان اعزام 240 دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   16 اسفند 1391-06 March 2013بازدید 1030کاروان اعزام 240 دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدسکاروان 240 نفری راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مرودشت به مناطق عملیاتی اعزام شد.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از مرودشت، کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت متشکل از 240 دانشجوی دختر و پسر بعد از ظهر امروز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت امروز در حاشیه این اعزام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: در این اردو که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت و با هدف بصیرت‌افزایی و با محوریت دینی، معنویت و ولایت‌مداری برگزار شده است، دانشجویان از مناطق جنگی بازدید می‌کنند و از برنامه‌های مختلف فرهنگی تدارک دیده شده در طول اردو بهره‌مند می‌شوند.

محمدرضا رضایی افزود: رمز ماندگاری حماسه هشت سال دفاع مقدس و مجاهدت دلیرمردان این مرز و بوم در انتقال آن به نسل جوانی است.

وی اضافه کرد: حفظ این ارزش‌ها کمتر از حماسه دفاع مقدس نیست و این وظیفه بر دوش کسانی است که با نسل‌های جوان در ارتباط هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت ادامه داد: ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و انتقال آن به نسل جوان از اهداف اعزام کاروان‌های راهیان نور بوده و در برابر دشمنی که همواره در عرصه‌های مختلف با جنگ نرم در صدد تخریب جوانان ما برآمده، این یک سد بزرگ است و تا زمانی که روحیه شهادت‌طلبی در وجود فرزندان‌ ایران اسلامی جاری باشد، در برابر دشمنان سر فرود نمی‌آورد.

رضایی خاطرنشان کرد: معرفی اسطوره‌های ارزشی دفاع مقدس برای نسل حاضر بسیار مفید است و می‌تواند الگویی مناسب برای جوانان باشد.

دانشجو کاروان دانشجویی به مناطق دفاع مقدس

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها