رفع مشکل آموزشی دانشجویان ایران و تهران و آغاز برنامه تفکیک اسکان دانشجویان از تیر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   07 اردیبهشت 1392-27 April 2013بازدید 744
رفع مشکل آموزشی دانشجویان ایران و تهران و  آغاز برنامه تفکیک اسکان دانشجویان از تیر

معاون دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و تهران از تغییر در اسکان دانشجویان دانشگاه‌های علوم پرشکی تهران و ایران خبر داد و گفت: با مشخص شدن دانشجویان هر دو دانشگاه از تیرماه برنامه ریزی برای اسکان دانشجویان آغاز می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر مصطفی محقق در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از انتزاع این دو دانشگاه حدود 18 روز گذشته است، افزود: دانشجویان ممکن است به لحاظ آموزشی سوالاتی داشته باشند ولی در بخش خوابگاهی و سایر خدمات رفاهی هیچ مساله‌ خاصی ایجاد نشده است و به روال سابق خدمات رفاهی به دانشجویان ارائه می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و تهران با تاکید بر اینکه این وضعیت تا پایان ترم ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: در عین حال از مهر 92 تغییراتی در خوابگاه‌ها و در محل اسکان دانشجویان ایجاد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر محل اسکان دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران یکی است، خاطر نشان کرد: تا پایان ترم جاری دانشجویان هر دو دانشگاه شناسایی و بر اساس آن محل اسکان آنها مشخص خواهد شد.

محقق در این باره توضیح داد: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از دانشجویان ورودی 91-90 می‌خواهند در دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه تحصیل دهند از این رو باید کلیه امکاناتی رفاهی اعم از فضای آموزشی، امکانات مالی و فضای خوابگاهی که برای تحصیل این دانشجویان مورد نیاز است تا زمانی که این دانشجویان فارغ التحصیل نشده‌اند باید در اختیار آنها قرار گیرد.

آغاز برنامه جداسازی اسکان دانشجویان از تیرماه

معاون دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و تهران اضافه کرد: بر اساس توافقی که میان دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران حاصل شده است امکانات رفاهی به همه دانشجویان تعلق خواهد گرفت و از مهر 92 دانشجویان دو دانشگاه از یکدیگر جدا می‌شوند.

به گفته وی با مشخص شدن دانشجویان هر دانشگاه تا پایان ترم جاری از تیر و مرداد ماه جاری برنامه ریزی‌ها برای اسکان دانشجویان در ترم مهرماه انجام خواهد شد.

وضعیت برگزاری کلاسهای درسی

محقق با اشاره به برگزاری نشدن برخی از کلاس‌های آموزشی خاطر نشان کرد: در روزهای اول که برخی از دانشجویان ورودی 90 به لحاظ اینکه نگران بودند که وضعیت تحصیلی آنها چگونه است تعداد محدودی از کلاس‌ها تشکیل نشد.

وی ادامه داد: با برطرف شدن مشکلات کلاس‌های آموزشی از هفته گذشته برگزار شده است.اخبار دانشجویی دانشجویان ایرانی رفع مشکل آموزشی دانشجویان ایران

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها