توزیع نشریات لباس دانشجویی و حمایت از پایان نامه‌های مرتبط با مد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   14 اردیبهشت 1392-04 May 2013بازدید 871توزیع نشریات لباس دانشجویی و  حمایت از پایان نامه‌های مرتبط با مد


رئیس دانشگاه الزهرا با بیان اینکه اجرای طرح پرنیا با پشتیبانی سه وازرت خانه کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی و علوم تحقیقات و فناوری به زودی آغاز می شود، گفت: با اجرای این طرح توزیع نشریات لباس دانشجویی و حمایت از پایان نامه های مرتبط با مد نیز پیگیری می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر انسیه خزعلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت طرح پرنیا گفت: در این رابطه، توافق‌نامه‌ای بین دانشگاه الزهرا (س) و با بنیاد ملی مد ولباس اسلامی ایرانی امضا شد که با پشتیبانی وزارت کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرای طرح پرنیا آغاز می شود.

وی ادامه داد: قرار است نمایشگاه دائمی مد و لباس دانشگاه های کشور در دانشگاه الزهرا (س) راه اندازی شده و سپس طرح های دانشجویی در این رابطه از سراسر کشور جمع آوری شود، طرح‌هایی که انتخاب شوند به تولید انبوه خواهند رسید.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) افزود: تاکید اولیه بر لباس دانشجویی بوده و در مرحله بعد لباس مشاغل و کارمندی در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی درباره زمان اجرای طرح پرنیا گفت: قرار شد بعد از اجرای توافق نامه، کارهای اجرایی آغاز شود ولی چون اجرا برعهده دانشگاه الزهرا نیست نمی توان زمان اعلام کرد. امیدواریم از اوایل هفته جاری اجرای طرح آغاز شود.

وی ادامه داد: این تفاهم نامه تحقق اهداف، ترویج و تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه به ویژه بین دانشگاهیان، تشویق دانشجویان به استفاده از مدهای برآمده از الگوی اسلامی- ایرانی و متناسب با هویت دینی و ملی و عاری از هر گونه گرایش به فرهنگ بیگانه، فراهم آوردن زمینه مناسب برای عرضه و فروش پوشش و لباس های تولید شده توسط طراحان و تولید كنندگان ایرانی مد و لباس اسلامی- ایرانی در محیط های دانشگاهی و كمك به كارآفرینی را پیگیری می کند.

خزعلی تصریح کرد: راه اندازی اولین نمایشگاه دائمی مد و لباس دانشگاه های کشور در دانشگاه الزهرا (س) به منظور مرکزیت بخشیدن به فعالیت های فرهنگی، مطالعاتی و تبلیغی مد و لباس با بهره گیری از ظرفیت های سخت افزاری و فرهنگی است.

وی یادآورشد: انتشار و توزیع نشریه‌های تخصصی لباس دانشجویی، اجرای طرح‌های پژوهشی مشترك به منظور ارائه مدل‌های جدید، شناسایی نگرش دانشگاهیان به مدها و طرح‌های لباس‌ اسلامی‌ـ ایرانی و حمایت از پایان‌نامه‌ها، مقاله‌ها و کتاب‌های علمی و پژوهشی متناسب با مد، لباس و پوشش‌های اسلامی‌ـ ایرانی از دیگر موارد همکاری مشترک دانشگاه الزهرا(س) و بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی است.توزیع نشریات لباس دانشجویی لباس دانشجویی حمایت از پایان نامه های مرتبط با مد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها