مسابقه طراحی لباس میان دانشجویان و انتهای تیرماه زمان برگزاری نمایشگاه لباس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   12 تیر 1392-03 July 2013بازدید 891مسابقه طراحی لباس میان دانشجویان و  انتهای تیرماه زمان برگزاری نمایشگاه لباس
مشاور معاون امور هنری وزارت ارشاد از برگزاری مسابقه میان دانشجویان در طرح پرنیان همچنین زمان نهایی برگزاری نخستین نمایشگاه رسمی مد و لباس دانشجویی خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از حمید قبادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان نهایی افتتاح طرح پرنیان، گفت: طرح پرنیان در دانشگاه الزهرا (س) در حال تکمیل است اما در تکمیل بودجه از سوی وزارت ارشاد با مشکل مواجه شدیم که به زودی رفع خواهد شد.

لباس دانشجویی
وی با اشاره به یکی از تاکیدات معاونت هنری وزارت ارشاد در طرح مذکور، اظهار داشت: اصرار بر این است که اواخر تیرماه طرح پرنیان در دانشگاه الزهرا(س) افتتاح شود که بر اساس آن بتوانیم نخستین واحد طرح پرنیان را در دانشگاه الزهرا (س) پیگیری کنیم.

مشاور معاون امور هنری وزارت ارشاد درباره آخرین وضعیت لباسهای حاضر در نمایشگاهی که طرح پرنیان را عرضه می کند، با بیان اینکه طرح پرنیان به دو بخش "محتوایی" و "ساختار و محیط برگزاری" تقسیم شده است، گفت: در گام اول بناست از طرحهای برگزیده و موجود گذشته بهره برداری شود و در گام بعدی با مسابقه ای که بین دانشجویان برگزار می شود، آثار جدید عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: با این حال گام به گام از طرح های دانشجویی نیز در این نمایشگاه بهره برداری خواهد شد تا دانشجویان بتوانند طرحهایی را که منطبق با علاقه خودشان و الگوهای اسلامی و ایرانی است، ارائه دهند.

قبادی درباره تقاضای سایر دانشگاهها، گفت: علاوه بر دانشگاه الزهرا (س) 6 دانشگاه دیگر هم متقاضی اجرای طرح پرنیان هستند اما گام به گام با این دانشگاهها تفاهم نامه منعقد خواهد شد.مسابقه طراحی لباس میان دانشجویان مسابقه طراحی لباس دانشجویی مهلت مسابقه لباس دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها