کسر خدمت 2 ساله دانشجویان با انجام طرح‌های عملیاتی تا شش ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   14 امرداد 1392-05 August 2013بازدید 2621کسر خدمت 2 ساله دانشجویان با انجام طرح‌های عملیاتی تا شش ماه

مسئول دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده استان کرمان ابراز داشت: دانشجویان با انجام طرح‌های مطالعاتی تا شش ماه کسر خدمت، طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی تا یک سال کسر خدمت و طرح‌های عملیاتی تا دو سال کسر خدمت می‌گیرند.

مهدی گنجوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: بحث کسر خدمت سربازی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در دل دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده سامان یافت.

وی افزود: دانشجویان نخبه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با ارائه رزومه خود به دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده و با دریافت طرح‌های مختلف از سوی صنایع از کسر خدمت سربازی بهره‌مند می‌شوند.

مسئول دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده استان کرمان ابراز داشت: دانشجویان با انجام طرح‌های مطالعاتی تا شش ماه کسر خدمت، طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی تا یک سال کسر خدمت و طرح‌های عملیاتی تا دو سال کسر خدمت می‌گیرند.

گنجوی افزود: طی یک ماه گذشته 140 نفر برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی به دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده استان کرمان مراجعه کرده‌اند که تاکنون 99 نفر قبول شده‌اند.

وی ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 32 ایده به دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده استان کرمان وارد شده است و ما درصدد گسترش پژوهانه‌ها برای دانشجویان هستیم.

گنجوی از بهره‌گیری دفتر نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد و عنوان کرد: طرح‌های مربوط به پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا با انعقاد قرارداد بین صنایع و دانشجویان احیا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در بحث شرکت‌های دانش‌بنیان تجربه موفقی در استان فارس روی داد، خاطرنشان کرد: حدود 300 شرکت دانش‌بنیان استان فارس به وزارت دفاع وصل شدند.

گنجوی با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان بحث جدیدی در ایران است، ابراز داشت: این شرکت‌ها می‌توانند، پدیده‌ای در ابداعات صنعت دفاع باشند.

وی عنوان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیانی را در کرمان شناسایی کرده‌ایم که بی‌نظیر هستند و توانایی‌های بسیار زیادی دارند و می‌توانند در عرصه‌های مختلف تاثیرگذار باشند.


کسر خدمت 2 ساله دانشجویان شرایط کسر خدمت 2 ساله دانشجویان کسر خدمت 2 ساله دانشجویان با انجام طرح‌های عملیاتی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها