اعتراض دانشجویان دکتری و ارشد امیرکبیر نسبت به تخلیه خوابگاه ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   02 شهریور 1392-24 August 2013بازدید 1060اعتراض دانشجویان دکتری و ارشد امیرکبیر نسبت به تخلیه خوابگاه ها

صبح امروز شنبه دوم شهریورماه 92 تعدادی از دانشجویان خوابگاهی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اعتراض به تخلیه خوابگاه های خود مقابل ساختمان ریاست دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، این دانشجویان که ورودی کارشناسی ارشد سال 90 و دکتری 88 دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند، اعلام کردند که به آنها فرصت داده شده تا 5 شهریور خوابگاه خود را تخلیه کنند این درحالی است که این دانشجویان تا آبان ماه براساس قوانین فرصت دارند که از تسهیلات خوابگاهی استفاده کنند.

دانشجویان که اکثرا در وضعیت دفاع از پایان نامه های خود قرار دارند با تخلیه خوابگاه دچار مشکلات عدیده ای شده و نمی توانند در فرصت اعلام شده پایان نامه خود را ارایه کنند.

به گفته دانشجویان معترض دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال های گذشته تهمیداتی اندیشیده شده بود و به موجب آن دانشجویان به عنوان نیروی اضافه بر ظرفیت در خوابگاه حضور داشته و 100 هزارتومان برای هر ماه  شهریه پرداخت می کردند ولی درسال جاری هیچ تمهیداتی در نظر گرفته نشده و از مسئولان دانشگاه نیز هیچ یک پاسخگو نیستند.

در پیگری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام شد که معاون دانشجویی دانشگاه در میان تجمع کنندگان حاضر شده و مساله حل شده است این درحالی است که دانشجویان معترض عنوان کردند معاون دانشجویی دانشگاه اصلا در تجمع حاضر نشده و هیچ یک از مسئولان پاسخی به معترضان نداده اند و این اعتراض تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد.اعتراض دانشجویان دکتری و ارشد امیرکبیر اعتراض دانشجویان امیرکبیر اعتراض دانشجویان امیرکبیر به تخلیه خوابگاه

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها