برنامه دانشگاه خواجه نصیر برای جلوگیری از سرخوردگی دانشجویان جدیدالورود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   04 مهر 1392-26 September 2013بازدید 595برنامه دانشگاه خواجه نصیر برای جلوگیری از سرخوردگی دانشجویان جدیدالورود

رییس دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به برنامه‌های مختلف دانشگاه برای جلوگیری از سرخوردگی دانشجویان جدیدالورود، گفت: دانشگاه خواجه نصیر علاوه بر برنامه‌های آموزشی و پژوهشی برنامه‌های متنوعی را برای دانشجویان در نظر گرفته است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل  از  مجید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری ایران (ایسنا)، با اشاره به برنامه‌های جانبی دانشگاه، تصریح کرد:‌ دانشگاه خواجه نصیر به دلیل داشتن انجمن‌های دانشجویی گوناگون برنامه‌های جذاب و متنوعی را در طول ترم برای دانشجویان تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه تمام انجمن‌های دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر فعال است، گفت: توصیه من به دانشجویان جدید‌الورود این است که تنها در بعد آموزشی دانشگاه فعال نباشند وبا عضویت در انجمن‌های دانشجویی نقش خود را در زمینه‌های دیگر نیز پررنگ کنند.

قاسمی با اشاره به امکانات دانشگاه خواجه نصیر در زمینه ورزشی، تاکید کرد: دانشگاه خواجه نصیر مشتاق این مسئله است که دانشجویان به سمت مسابقات ورزشی بروند و دانشگاه نیز در این زمینه کاملا آماده است.

رییس دانشگاه خواجه نصیر با بیان این که امسال 2017 دانشجو جذب این دانشگاه شدند، گفت: متاسفانه دانشجویان در قدم‌های اول و دوم هنوز در فضای دبیرستان به سر می‌برند و به همین دلیل ضربه می‌خورند که توصیه ما به آن‌ها شرکت در انجمن‌های علمی، موسیقی، تئاتر و سایر انجمن‌های فعال دانشجویی است.

قاسمی با بیان اینکه امسال جذب دانشجوی کلیه مقاطع در دانشگاه خواجه نصیر کاهش یافته است، اظهارکرد:‌ به علت افزایش پذیرش دانشجو در سال گذشته دانشگاه خواجه نصیر قصد دارد با ارائه برنامه‌هایی این رشد را تنظیم کند تا بتواند به برنامه سند چشم‌انداز از دانشگاه که وجود بیش از 10 هزار دانشجو و 500 استاد است، برسد.


برنامه های دانشگاه علامه تحصیل در دانشگاه علامه شرایط تحصیل در دانشگاه علامه

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها