هزینه 600 میلیون تومانی ایاب و ذهاب دانشجویی و زنجان شرکت خصوصی اتوبوسرانی ندارد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   01 آبان 1392-23 October 2013بازدید 537هزینه 600 میلیون تومانی ایاب و ذهاب دانشجویی و زنجان شرکت خصوصی اتوبوسرانی ندارد

رئیس دانشگاه زنجان با بیان اینکه سالانه 660 میلیون تومان صرف ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه می شود، گفت: هیچ شرکت خصوصی اتوبوسرانی در استان زنجان وجود ندارد تا دانشگاه بتواند با آنها همکاری کند.

به کزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر محسن افشارچی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص مشکلات دانشجویان دانشگاه زنجان برای ایاب و ذهاب گفت: دانشگاه زنجان در حریم شهری قرار نداشته و 6 کیلومتر دورتر از شهر قرار دارد.

وی ادامه داد: با اتوبوسرانی استان وارد مذاکره شده ایم ولی مشکل اینجاست که هیچ شرکت خصوصی نیست که بتوان با آنها برای افزایش اتوبوس ها همکاری کرد و دانشگاه فقط می تواند از اتوبوس های اتوبوسرانی استفاده کند.

رئیس دانشگاه زنجان با بیان اینکه سالانه 600 میلیون تومان صرف هزینه ایاب و ذهاب دانشجویان می شود تاکید کرد: 12 اتوبوس روزانه به دانشجویان سرویس ارایه می دهد .

وی ادامه داد: این درست است که در زمان هایی مانند صبح و شب باید اتوبوس‌های بیشتری برای سرویس دهی وجود داشته باشد ولی اتوبوسرانی استان بیشتر از این نمی تواند اتوبوس ارایه دهد .

افشارچی افزود: دانشگاه از اتوبوس های قدیمی استفاده نمی کند اما تعداد اتوبوس های موجود هم متناسب با تعداد دانشجویان نیست .

به گزارش مهر، دانشجویان دانشگاه زنجان یکی از مشکلات خود را کمبود اتوبوس برای ایاب و ذهاب عنوان کرده و خواستار افزایش اتوبوس های موجود بودند.هزینه های ایاب و ذهاب دانشجویان هزینه های دانشجویی هزینه ایاب و ذهاب دانشجویان

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها