حل مشکل سایت ثبت نام عمره دانشجویی و مراجعه دوباره دانشجویان به سایت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   07 آبان 1392-29 October 2013بازدید 666حل مشکل سایت ثبت نام عمره دانشجویی و مراجعه دوباره دانشجویان به سایت

دبیر ستاد عمره دانشجویی از رفع مشکل سایت ثبت‌نام عمره دانشجوی خبر داد و گفت: دانشجویان از امروز می توانند برای ثبت نام به سایت مراجعه کنند.

به گزاش پرتال دانشگاهی به نقل از محمد زارع در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشکل سرور سایت ثبت‌نام عمره دانشجوی گفت: سرورسایت مشکل فنی پیدا کرده بود، این مشکل حل شده و دانشجویان می توانند برای ثبت نام به سایت عمره دانشجویی به نشانی www.labbayk.ir مراجعه کنند.

وی اعلام کرد: تا کنون حدود 25 هزار نفر از دانشجویان برای عمره دانشجویی ثبت نام کرده‌اند اما باتوجه به مشکلی که سرورسایت پیدا کرده بود اطلاعات برخی از دانشجویان به صورت ناقص درج شده است.

دبیر ستاد عمره دانشجویی از دانشجویانی که ثبت نام کرده اند خواست مجدد برای تکمیل اطلاعات و ثبت نام به سایت عمره دانشجویی مراجعه کنند.

به گزارش مهر، ثبت نام عمره دانشجویی پنج آبان آغاز شده و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت، به دلیل مشکلاتی که برای سایت عمره دانشجویی به وجود آمد دانشجویان نتوانستند به طور کامل مراحل ثبت نام را انجام دهند.

امسال 15هزار نفر از دانشجویان و 2 هزار نفر از اساتید به سرزمین وحی اعزام خواهند شد. حدود 8 هزار و 400 نفر ظرفیت به دانشجویان متاهل و 6 هزار و 600 سهمیه به دانشجویان مجرد پسر اختصاص داده شده است و سهمیه دانشجویان متاهل نسبت به دانشجویان پسر مجرد بیشتر است.ثبت نام عمره دانشجویی ثبت نام در عمره دانشجویی عمره دانشجویی مشکل سایت عمره دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها