قدرت ایمان دانشجویان و دانش آموزان در مقابل قدرت آمریکا

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   13 آبان 1392-04 November 2013بازدید 486قدرت ایمان دانشجویان و دانش آموزان در مقابل قدرت آمریکا

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: یوم الله 13 آبان فریاد آزادگی ملت قهرمان ایران را در صحنه‌های جهانی طنین انداز کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:
حجت الاسلام علی نعمت الهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قزوین، با اشاره به روز تاریخی 13 آبان اظهارکرد: تسخیر لانه جاسوسی سفارت خانه آمریکا به دست دانش آموزان و دانشجویان غیور ایرانی از حرکت‌های منحصر بفرد در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که فریاد آزادگی و استکبار ستیزی ملت قهرمان ایران را در صحنه جهانی طنین انداز کرد.

وی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملو از لحظات سرنوشت سازی است که هر روز آن برای مردمان این مرز و بوم خاطره های به یادمادنی را تداعی می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه 13 آبان روز استکبار ستیزی ملت ایران و خشم و انزجار جوانان این سرزمین از سران کشورهای استکباراست، عنوان کرد: این روز روزی ماندگار در حافظه تاریخی و روز افتخار در ایران است به طوری که در این روز تقابل حق و باطل به خوبی نمایان شد.

وی با اشاره به اینکه 13 آبان نقطه عطفی از عظمت و افتخار در تاریخ آزادگی ملت سرافراز ایران است که توانست آزادی‌ خواهی و استکبارستیزی ملت ایران را به گوش جهانیان برساند، تصریح کرد: ملت ایران با آگاهی، بصیرت و تأسی از فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی فکر دشمن را می‌دانند و به خوبی با نقشه‌ها و توطئه‌های شوم آنان آشنا هستند.

نعمت الهی دلیل تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان را اعلام حمایت و پشتیبانی همه جانبه دانشجویان از انقلاب نوپای ایران دانست و ادامه داد: تاثیرگذاری این روز به حدی بود که توانست نظام را در مقابل توطئه‌های دشمنان بیمه کند.

وی ماه آبان را در تقویم کشورمان نماد استکبارستیزی ملت همیشه در صحنه ایران در مقابل توطئه دشمنان نظام و انقلاب عنوان کرد و گفت: این ماه یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی دانشجویان و دانش آموزانی است که با سلاح ایمان خود توانستند قدرت پوشالی آمریکا را درهم بشکنند.


قدرت دانشجویان در مقابل استکبار امریکا استکبار امریکا مقابله دانشجویان با استکبار امریکا

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها