پیشتاز بودن مقطع کارشناسی و گروه علوم انسانی در ثبت‌نام دانشجویان نمونه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   15 آبان 1392-06 November 2013بازدید 453پیشتاز بودن مقطع کارشناسی و گروه علوم انسانی در ثبت‌نام دانشجویان نمونه

مدیرکل امور دانشجویان داخل از پیشتازی دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته و گروه آزمایشی علوم انسانی در ثبت‌‌نام دانشجویان نمونه سال 92 خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از محمد‌حسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به آمار نهایی دانشجویان ثبت‌نام کننده در فراخوان دانشجویان نمونه گفت: تا پایان مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام دانشجویان در فراخوان دانشجویان نمونه سال 92 تعداد 5 هزار و 51 نفر در این فراخوان ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به پیشتازی دانشجویان گروه آموزشی علوم انسانی در ثبت‌نام دانشجویان نمونه افزود: گروه آموزشی علوم انسانی با تعداد 2 هزار و 37 نفر بیشترین آمار ثبت‌نام کنندگان در میان گر‌وه‌های آزمایشی مختلف را در اختیار دارند.

یوسفی ادامه داد: گروه‌‌ فنی‌و‌مهندسی با هزار و 447 نفر، گروه علوم پایه با 702 نفر، گروه کشاورزی با 496 نفر و گروه هنر با 312 نفر سایر گروه‌های آزمایشی شرکت کننده در ثبت‌نام فراخوان دانشجویان نمونه هستند.

مدیرکل امور دانشجویان نمونه همچنین با اشاره به کمترین ثبت‌نام‌کنندگان در گروه‌های آزمایشی اذعان داشت: کمترین شرکت‌کنندگان با 55 نفر در گروه آزمایشی دامپزشکی هستند.

یوسفی در ادامه با تشریح آمار شرکت‌کنندگان در فراخوان دانشجویان نمونه سال 92 در مقاطع مختلف تحصیلی تاکید کرد: مقطع کارشناسی پیوسته با تعداد یک هزار و 810 نفر بیشترین آمار شرکت‌کنندگان در میان مقاطع مختلف تحصیلی را در اختیار دارند.

وی افزود: مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته با تعداد یک هزار و 457 نفر، کارشناسی ارشد پیوسته با 133 نفر، دکترای تخصصی phd با 799 نفر سایر ثبت‌نام کنندگان در مقاطع مختلف تحصیلی هستند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل ادامه داد: همچنین تعداد 30 نفر در مقطع دکترای حرفه‌ای و آموزشی، 463 نفر در مقطع کارشناسی پیوسته و 354 نفر در مقطع کاردانی ثبت‌نام کرده‌اند.

یوسفی در پایان تاکید کرد: هنوز تصمیم نهایی درباره تعداد دانشجویان نمونه انتخابی سال 92 گرفته نشده است اما تلاش می‌‌کنیم تا این تعداد کمتر از سال گذشته نباشد.


اسامی دانشجویان نمونه ثبت نام دانشجویان نمونه اعلام نتایج دانشجویان نمونه

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها