راه اندازی سامانه اینترنتی اسکان دانشجویان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   21 دی 1392-11 January 2014بازدید 404راه اندازی سامانه اینترنتی اسکان دانشجویان


با راه اندازی کارت هوشمند جامع دانشجویی

تقاضای خوابگاه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اینترنتی شدمدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از راه‌اندازی سامانه اینترنتی اسکان دانشجویان خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از: سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر نژادجواد در این باره اظهارکرد: سامانه اینترنتی اسکان دانشجویان دانشگاه با تلاش و پیگیری واحد اسکان امور خوابگاه‌ها و همکاری حوزه فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی راه‌اندازی شده است و از اول تا پانزدهم بهمن ماه برای ثبت نام متقاضیان فعال خواهد شد. تقاضاهای ارسالی تا 20 بهمن ماه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتایج آن اعلام خواهد شد.

وی افزود: دانشجویان متقاضی خوابگاه با استفاده از این سامانه که به دنبال راه‌اندازی کارت هوشمند جامع دانشجویی، طراحی و راه اندازی شده است می توانند بصورت اینترنتی در خوابگاه مورد نظر خود ثبت نام کنند.

نژادجواد خاطرنشان کرد: دانشجویان متقاضی خوابگاه با مراجعه به سامانه اسکان دانشجویان درقسمت پورتال اصلی دانشگاه می توانند فرم تقاضای خوابگاه خود را با توجه به بعد مسافت نسبت به دانشکده مربوطه ، ظرفیت موجود و... تکمیل کنند و برای ورود به این سامانه دانشجویان باید از شماره دانشجویی خود به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه خود به عنوان رمز عبور استفاده کنند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در ادامه گفت: دانشجویان با مراجعه به این سامانه می‌توانند تمامی اطلاعات مربوط به ضوابط واگذاری خوابگاه و مقررات مربوط به خوابگاه خود را تکمیل کرده و درصورتی که نام دانشجویی در لیست پذیرش خوابگاه نباشد، می تواند از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی مشکلات موجود را مطرح کند.

نژاد جواد در خاتمه خاطرنشان کرد: در راستای تکریم دانشجویان و عدم مراجعه حضوری به مدیریت امور دانشجویی، عوامل این حوزه ضمن بررسی کامل موارد مطروحه از طریق همین درگاه سامانه پاسخگو خواهند بود.


سامانه اینترنتی دانشجویان سامانه اینترنتی راه اندازی سامانه اینترنتی دانشجویان سامانه اینترنتی در دانشگاه ها

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها