توزيع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   25 بهمن 1389-14 February 2011بازدید 5303


توزيع کارت کنکور کارشناسي ارشد سال 90 از دوشنبه 25 بهمن ماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز مي شود و داوطلبان تا 29 بهمن ماه فرصت دارند نسبت به دريافت پرينت کارت اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، امتحانات 142 کد رشته‌ امتحاني‌ کنکور ارشد سال 90 در صبح و بعدازظهر روزهاي 27، 28 و 29 بهمن ماه 89 و بر اساس اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون رشته امتحاني برگزار مي شود.
کارت شرکت در آزمون حاوي اطلاعات ثبت نامي، تاريخ و محل برگزاري آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 25 بهمن 89 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان به آدرس http://www.sanjesh.org قرار مي گيرد و داوطلب بر اساس اطلاعات کارت اعتباري و يا شماره پرونده و کد رهگيري مي تواند وارد سايت سازمان شده و نسبت به پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام کند.
داوطلبان براي شرکت در جلسه آزمون بايد پرينت کارت شرکت در آزمون اينترنتي و اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار را به همراه داشته باشند.
گروهي از داوطلبان که علاوه بر کد رشته امتحاني اصلي متقاضي شرکت در يکي از 67 کد رشته امتحاني به عنوان رشته امتحاني دوم هستند، بايد کارت شرکت در آزمون رشته امتحاني دوم خود را از سايت سازمان سنجش مجدد پرينت گرفته و به حوزه امتحاني مربوطه مراجعه کنند.
همزمان با برگزاري امتحانات آزمون ورودي تحصيلات تکميلي (دوره‌هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 90 اولين مرحله آزمون شانزدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي کشور در رشته‌هاي زبان و ادبيات فارسي، علوم اقتصادي، الهيات و معارف اسلامي، قرآن و حديث، حقوق، شيمي، فيزيک، زيست شناسي، آمار، رياضي، مهندسي برق، مهندسي شيمي، مهندسي عمران، مهندسي مکانيک، مهندسي کامپيوتر، مهندسي کشاورزي و طراحي صنعتي برگزار مي شود.
داوطلباني که منحصراً متقاضي شرکت در آزمون المپياد علمي دانشجويي کشور شده‌اند، بايد بر اساس برنامه زماني اعلام شده براي هريک از رشته‌هاي مذکور، در آزمون رشته امتحاني دوره کارشناسي ارشد مربوط شرکت کنند. اين داوطلبان نيز همزمان با ساير داوطلبان مي توانند از فردا 25 بهمن ماه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و کارت شرکت در کنکور را دريافت کنند.
در صورت مغايرت در کارت آزمون داوطلبان بايد حداکثر تا تاريخ 29 بهمن ماه به صورت اينترنتي به سايت سازمان سنجش مراجعه کنند و در لينک مربوطه اطلاعات مورد نظر را اصلاح کنند.
در صورتي که داوطلب در بندهاي مربوط به جنس، معلوليت و زبان خارجي مغايرتي مشاهده کرد و يا نتوانست پرينت کارت ورود به جلسه خود را دريافت کند مي تواند از روز دوشنبه 25 بهمن ماه جاري از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کند.

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها