جزئيات تاريخ و نحوه پرينت کارت آزمون جامع و ارزيابي علمي کاربردي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   17 اسفند 1389-08 March 2011بازدید 2705


سازمان سنجش آموزش کشور تاريخ، نحوه پرينت کارت‌ و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي- کاربردي اسفند 89 را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کليه داوطلبان آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي- کاربردي مي‌رساند کارت هاي شرکت در اين آزمون براي کليه داوطلبان آزمون مذکور از فردا سه‌شنبه 17 اسفندماه بر اساس مندرجات بند "الف" اين اطلاعيه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني http://www.snajesh.org قرار مي‌گيرد.
داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي مي بايست از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 روز پنج شنبه 19 اسفندماه به حوزه هاي‌ رفع نقص کارت مراجعه کنند.
بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي- کاربردي راس ساعت 9 صبح روز جمعه 20 اسفندماه در 33 شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.
نحوه‌ و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون
داوطلبان‌ متقاضي شرکت‌ ‌در آزمون‌، براي پرينت کارت شرکت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شخصي (شامل نام خانوادگي و نام،شماره شناسنامه و تاريخ تولد) و يا نام خانوادگي، نام و کد رهگيري يک نسخه پرينت از کارت شرکت در آزمون تهيه کنند.
داوطلبان اين آزمون براي پرينت کارت شرکت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه کنند.
بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامي است.
به داوطلبان توصيه مي‏شود مندرجات برگ راهنمائي را که بر روي سايت سازمان قرار گرفته است و قابل پرينت است را دقيقاً مطالعه کنند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در کارت ورودي و براساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني که بر روي کارت شرکت در آزمون درج شده است حوزه امتحاني خود را شناسائي کنند.

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها