جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی تربیت مدرس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   27 اسفند 1389-18 March 2011بازدید 5862


نتیجه نهایی گزینش علمی آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس براساس رتبه، سهمیه، حدنصاب و ظرفیت اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پذیرفته شدگان از روز چهارشنبه 17 فروردین 90 می توانند با همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان با رعایت شرایط و ضوابط در اطلاعیه پذیرش دانشجو پذیرفته شده قطعی محسوب خواهند شد.

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه تربیت مدرس به این شرح است: در این دوره به دانشجویان معافیت تحصیلی داده نمی‏شود، لذا نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه برای داوطلبان ذکور الزامی است.

برای پذیرش در رشته مهندسی فناوری اطلاعات، گرایش سیستمهای تکنولوژی اطلاعات (ITS)، تنها داوطلبان دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته های مهندسی، ریاضی، فیزیک، آمار، مدیریت مجاز می شوند.

به منظور پذیرش در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات (ICT)، فقط داوطلب دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته‏های مهندسی برق، کامپیوتر، فناوری اطلاعات و صنایع مجاز محسوب می شود.

برای  جذب در رشته مدیریت سیستم و بهره‏وری، داوطلب دارای مدرک کارشناسی در تمام رشته‏های مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، مدیریت و روانشناسی می تواند ثبت نام کند.

پذیرش در رشته آموزش بهداشت،  تنها با مدرک کارشناسی در رشته‏های بهداشت عمومی، علوم تربیتی، علوم اجتماعی، پرستاری، مامایی، بهداشت حرفه‏ای، بهداشت محیط، روانشناسی، مدیریت خدمات بهداشتی- درمانی، هوشبری و اتاق عمل امکانپذیر است.

در رشته حقوق خصوصی فقط داوطلب دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته‏های حقوق (شامل رشته‏‏های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، الهیات گرایش فقه و حقوق اسلامی، فقه و حقوق، علوم قضائی) مجاز محسوب می شود.

در صورت مشاهده هر گونه اطلاعات نادرست از جمله عنوان مدرک تحصیلی، زمان فارغ‏التحصیلی و سایر موارد که متقاضی ارائه کرده و منجر به پذیرش وی شود، در هر مرحله از دوره، پذیرش لغو خواهد شد.

دانشجویان این دوره‏ها از خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه، وام تحصیلی، یارانه غذای دانشجویی و غیره برخوردار نیستند و می توانند از امکانات آموزشی و کمک آموزشی مانند کتابخانه، مرکز رایانه و مرکز اسناد و مدارک علمی بدون پرداخت هزینه و همچنین از امکانات رفاهی موجود مانند رستوران، مجتمع ورزشی و سایر موارد با هزینه شخصی و طبق مقررات دانشگاه استفاده کنند.

به زودی نتایج رشته مهندسی شیمی نیز اعلام می شود.


اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها