آغاز ثبت نام آزمون دستياري دندانپزشکي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   22 فروردین 1390-11 April 2011بازدید 2022


ثبت نام در بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار در رشته هاي تخصصي دندانپزشکي از امروز 21 فروردين آغاز شد و داوطلبان تا 14 ارديبهشت مهلت دارند در اين آزمون ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام به صورت اينترنتي و از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي http://sanjeshp.ir انجام خواهد شد و مهلت ثبت نام تمديد نمي شود. کليه مدارک مندرج در دفترچه راهنما بايد از سوي داوطلب اسکن شده و به صورت اينترنتي ارسال شود.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي شرايط مشمولان سربازي که مي توانند در اين آزمون ثبت نام کنند شامل داشتن کارت پايان خدمت يا معافيت دائم و اتمام خدمت سربازي تا 31 شهريور ماه 90 با ارائه­ گواهي لازم از يگان مربوطه است.
همچنين داوطلبان واجد شرايط سه­گانه که از سوي مرکز سنجش اعلام شده است مي توانند پيش از انجام خدمت وظيفه­ عمومي در آزمون شرکت کنند. اين شرايط شامل قرار گرفتن در ميان يک درصد برتر (اول) دانشگاه­ها، مشمولان آيين­نامه استعدادهاي درخشان و مشمولان قانون متأهلين است.
بر اساس اعلام مرکز سنجش، استفاده از اين شرايط، منوط به تأييد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و ستادکل نيروهاي مسلح است.
شرايط عمومي لازم براي پذيرش دستيار در دوره تخصصي دندانپزشکي اعتقاد کامل به نظام مقدس جمهوري اسلامي و تدين به يکي از اديان رسمي کشور، داشتن مدرک دکتري دندانپزشکي عمومي، نداشتن منع قانوني براي ادامه تحصيل از نظر انجام خدمات طرح نيروي انساني، نداشتن منع قانوني براي ادامه تحصيل از نظر خدمت وظيفه عمومي، برخورداري از سلامت جسم و روان و نداشتن نقص عضو موثر حرفه اي است.
سهميه هاي پذيرش براي دوره دستياري دندانپزشکي در دو بخش سهميه آزاد و سهميه رزمندگان است و در بخش سهميه آزاد نيز پذيرش در دو بخش صورت مي گيرد. بخش پذيرش دولتي شامل تعهد خاص و تعهد عام است و بخش تحصيل با پرداخت شهريه از جمله اين دو بخش هستند.
آزمون کتبي در 6 مرداد در شهرهاي تهران، اصفهان، بابل، تبريز، شيراز، کرمان، مشهد، يزد و همدان برگزار مي شود و پذيرفته شدگان به ميزان سه برابر ظرفيت پذيرش معرفي مي شوند و پس از اعلام کارنامه، افراد مجاز به انتخاب رشته مي توانند 100 رشته - محل را انتخاب کنند.


ثبت نام آزمون دستياري دندانپزشکي

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها