برگزاري آزمون مسابقات فني و حرفه اي كشور از 19 ارديبهشت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   01 اردیبهشت 1390-21 April 2011بازدید 3075


برگزاري آزمون مسابقات فني و حرفه اي كشور از 19 ارديبهشت

مديركل آموزش فني و حرفه‌اي و كاردانش گفت: آزمون دهمين دوره مسابقات علمي‌ ـ ‌عملي هنرجويان هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي كشور، نوزدهم ارديبهشت‌ ماه برگزار مي‌شود.
به گزارش " شهر " به نقل از مركز اطلاع‌رساني و روابط‌ عمومي وزارت آموزش و پرورش، محمد شريف‌زاده اظهار داشت: آزمون بخش علمي اين دوره از مسابقات علمي‌ ـ ‌عملي هنرجويان هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي كشور 28 فروردين ماه 90 به طور همزمان در كشور با اهدافي مانند سنجش ميزان فعاليت‌هاي علمي و عملي هنرجويان در سه سطح هنرستان‌، استان و كشور، ارزيابي از كيفيت آموزش‌هاي تخصصي اعم از نظري و كارگاهي و در 34 رشته بين هنرجويان پايه سوم تمام هنرستان‌هاي شاخه فني و حرفه‌اي دولتي، وابسته و غيرانتفاعي انجام شد.

وي افزود: به دنبال برگزاري مرحله هنرستاني اين مسابقات كه با نظارت آموزش و پرورش در افزون بر 400 منطقه كشور با حضور بيش از 112 هزار هنرجوي پايه سوم انجام شد، در هر رشته حداكثر 2 نفر با اكتساب بالاترين نمره به مرحله استاني راه يافتند.

به گفته‌ شريف‌زاده، مرحله استاني اين مسابقات كه با حضور 32 اداره‌كل آموزش و پرورش استان‌هاي كشور در دو بخش علمي و عملي در اسفند ماه 89 برگزار شد، حداكثر 6 هنرجوي برتر در رشته‌هاي الكترونيك، الكتروتكنيك، حسابداري، بازرگاني، كامپيوتر، گرافيك و نقشه‌كشي معماري برگزيده شدند و به مرحله‌ كشوري راه يافتند.

مديركل آموزش فني‌ و حرفه‌اي و كاردانش خاطرنشان كرد: بخش علمي اين مسابقات در مرحله كشوري با حضور 3 هزار و 508 شركت كننده در تاريخ 28 فروردين ماه انجام شد كه 6 نفر با اكتساب بالاترين نمره وارد بخش عملي مسابقات شدند.

وي تصريح كرد: بخش عملي اين آزمون، نوزدهم ارديبهشت ماه سال جاري با حضور 200 شركت كننده، 30 ناظر داوري و بيش از 60 داور در استان اردبيل برگزار مي‌شود؛ از نفرات اول تا سوم برگزيده شده اين مسابقات كه در مجموع 102 نفر هستند در مراسم اختتاميه‌اي كه بيستم ارديبهشت ماه در كشور برگزار مي‌شود با اهداي لوح تقدير و جايزه قدرداني خواهد شد.


برگزاري آزمون مسابقات فني و حرفه اي كشور 19 ارديبهشت

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها