آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت از اول مرداد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   11 تیر 1390-02 July 2011بازدید 1663


دهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی MHLE در روز پنجشنبه 7 مهرماه 90 برگزار می شود و داوطلبان می توانند از روز اول مرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام دهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی MHLE از روز ­شنبه اول مرداد ماه آغاز می شود و به محض تکمیل ظرفیت، متوقف خواهد شد.

داوطلبان باید مبلغ 225 هزار ریال (22 هزار و 500 تومان) را به حساب شماره 1278.6 یا حساب سیبا به شماره 2173319015000 به نام خزانه داری کل (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) واریز کرده و اصل فیش آن را در جلسه آزمون ارائه کنند. این مبلغ به هیچ عنوان قابل برگشت یا ذخیره برای دوره­های بعد نیست.

داوطلبان باید توجه داشته باشند رسیدهای اینترنتی و دستگاه های خودپرداز مورد قبول نیست، فقط از طریق شعب اقدام به پرداخت کنند. همچنین فیش هایی که پیش از 6 تیرماه 90 پرداخت شده باشد، قابل پذیرش نیست.

داوطلبان باید شماره داوطلبی خود را پشت فیش نوشته و آن را در جلسه آزمون تحویل دهند. ارائه فیش نامعتبر، عدم ارائه اصل فیش یا ننوشتن شماره داوطلبی پشت آن، موجب محرومیت داوطلب از شرکت در این دوره و تمامی آزمون های بعدی MHLE خواهد شد. داوطلبان باید در نگهداری فیش بانکی کوشا باشند چرا که در صورت گم شدن، داوطلب ملزم به پرداخت دوباره هزینه ثبت نام است.

یک قطعه عکس پرسنلی تمام رخ با زمینه روشن، فیش بانکی، اسکن کارت ملی و صفحه اول شناسنامه از جمله مدارک ثبت نام است که باید از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به صورت اینترنتی ارسال شود.

عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است و ثبت نام الکترونیکی، پرداخت هزینه شرکت در آزمون و داشتن کد ثبت نام (Registration Code) بدون ارسال مدارک اعلام شده فاقد اعتبار است و مجوز شرکت در آزمون نیست.

کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه 4 مهرماه 90 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است و برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و اصل فیش بانکی الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

کارنامه اینترنتی از روز دوشنبه 11 مهر 1390 از طریق همین سایت قابل دریافت است. این کارنامه دارای کد ویژه بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است؛ بنابراین، گواهی دیگری برای شرکت کنندگان صادر نخواهد شد.


آزمون زبان وزارت بهداشت

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها