آزمون استخدامي تأمين اجتماعي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   28 تیر 1390-19 July 2011بازدید 6068


مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي از برگزاري آزمون استخدامي تأمين اجتماعي در چهارم آذر سال جاري خبر داد و گفت: با برگزاري اين آزمون كمبود نيروي انساني به عنوان يكي از مشكلات حوزه‌هاي درماني و بيمه‌اي تأمين اجتماعي برطرف مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رحمت‌الله حافظي راه‌اندازي مركز داده‌هاي سازمان تأمين اجتماعي را از ديگر برنامه‌هاي سال جاري اين سازمان عنوان كرد و گفت: اميدوارم تحول در سازمان تأمين اجتماعي از طريق خدمات غيرحضوري امكان پذير شود و با راه‌اندازي مركز داده‌ها شاهد ايجاد تحول اساسي در خدمات تأمين اجتماعي باشيم.
وي در خصوص سفرهاي استاني مديران ارشد سازمان تأمين اجتماعي گفت: پيش از سفرهاي استاني كارشناسان حوزه‌هاي مختلف به استان اعزام مي‌شوند و گزارشي از مشكلات و كاستي‌هاي استان ارائه مي‌دهند و در حين سفر نيز تمام مراكز بيمه‌اي و درماني مورد بازديد قرار گرفته و در جلسه‌ شوراي اداري تصميمات مقتضي براي رفع مشكلات استان اتخاذ و اجراي مصوبات شوراي اداري نيز با دقت تمام پيگري مي‌شود.
مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي ارائه خدمات درماني عادلانه به بيمه‌شدگان در سراسر كشور را از ديگر برنامه‌ها و اولويت‌هاي اصلي تأمين اجتماعي بر‌شمرد و گفت: در حال حاضر تنها 20 درصد بيمه‌شدگان به مراكز درماني ملكي مراجعه مي‌كنند و 80 درصد ديگر از خدمات دولتي بهره‌مند مي‌شوند كه براي رفع اين مشكل در حال رايزني با وزارت بهداشت هستيم تا امكان ارائه خدمات درماني مشابه با مراكز ملكي در اين بيمارستان‌ها فراهم شود و دريافت فرانشيز مشابه با مراكز صورت گيرد.
وي همچنين با بيان اين مطلب كه در قالب برنامه پنجم توسعه تكليف شده است كه قانون تأمين اجتماعي بازنگري و اصلاح شود و اين فرصت مناسب به صورت تكليف قانوني براي سازمان ايجاد شده است، گفت: قانون تأمين اجتماعي فعلي متعلق به ساليان پيش و قديمي است و اين قانون پاسخگوي نياز امروز جامعه نيست.
وي، افزود: ما مجري قانون هستيم و براي اجراي بهتر آن و ارائه خدمات مطلوبتر، بايد ابزاري قدرتمند و به روز داشته باشيم كه در حال حاضر با قانون فعلي نمي‌توانيم به درستي پاسخگوي نيازها باشيم و بازنگري قانون يك نياز ضروري براي تأمين اجتماعي است.
مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي،گفت: براي اصلاح و بازنگري قانون تأمين اجتماعي نيازمند نظر كارشناسي كاركنان و شركاي اجتماعي سازمان هستيم و بي‌شك بازنگري در قانون باعث ارتقا خدمات وتعهدات سازمان تأمين اجتماعي نياز خواهد شد.


آزمون استخدامي تأمين اجتماعي

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها