جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   28 تیر 1390-19 July 2011بازدید 3037


آزمون پذیرش دانشجو در دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته سال 90 در روز پنجشنبه 6 مردادماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، آزمون داوطلبان گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه در صبح روز پنجشنبه 6 مردادماه و آزمون داوطلبان گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی در بعدازظهر این روز برگزار می شود.
کارتهای شرکت در آزمون تمام داوطلبان از روز یکشنبه 2 مردادماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
چنانچه هر یک از داوطلبان موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار ندارند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه کنند.
با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای16،15،12،11،10،7،5،4،2،1(به ترتیب شامل نام خانوادگی و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملی، کد و عنوان رشته تحصیلی ، موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی، سال و ماه اخذ مدرک تحصیلی، وضعیت اشتغال (کارمندی) و استان بومی کارت شرکت در آزمون) مشاهده کنند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 7 مرداد 90 منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند و در صورتی که نسبت به بندهای 14،9،6،3 (جنس، دین، معلولیت و زبان امتحانی) تفاوتی مشاهده کردند ضروری است از روز سه شنبه مورخ 4 مرداد الی روز چهارشنبه مورخ 55 مرداد از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه کنند.
تمام داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران باید جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 13 مردادماه به سایت اینترنتی ایثار به نشانی WWW.isaar.ir مراجعه کنند در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.
سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه، برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود به ارگان مربوطه مراجعه کنند تا در صورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان مربوطه حداکثر تا تاریخ 13 مردادماه در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد در غیر این صورت، با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.


آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها