جزئيات آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   29 تیر 1390-20 July 2011بازدید 3218


آزمون پذيرش دانشجو در دوره کارداني (فوق ديپلم) به دوره کارشناسي ناپيوسته سال 90 در روز پنجشنبه 6 مردادماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون داوطلبان گروه هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه 6 مردادماه و آزمون داوطلبان گروه هاي آموزشي پزشکي، کشاورزي، علوم انساني، هنر و دامپزشکي در بعدازظهر اين روز برگزار مي شود.

کارتهاي شرکت در آزمون تمام داوطلبان از روز يکشنبه 2 مردادماه براي مشاهده و پرينت روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

چنانچه هر يک از داوطلبان موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات کارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همراه داشتن کارت ملي و يا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه کنند.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي16،15،12،11،10،7،5،4،2،1(به ترتيب شامل نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملي، کد و عنوان رشته تحصيلي ، موسسه محل اخذ مدرک تحصيلي، سال و ماه اخذ مدرک تحصيلي، وضعيت اشتغال (کارمندي) و استان بومي کارت شرکت در آزمون) مشاهده کنند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذکور حداکثر تا تاريخ 7 مرداد 90 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند و در صورتي که نسبت به بندهاي 14،9،6،3 (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتي مشاهده کردند ضروري است از روز سه شنبه مورخ 4 مرداد الي روز چهارشنبه مورخ 55 مرداد از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه کنند.

تمام داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران بايد جهت اعلام مغايرت حداکثر تا تاريخ 13 مردادماه به سايت اينترنتي ايثار به نشاني WWW.isaar.ir مراجعه کنند در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد.

ساير داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه، براي روشن شدن وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه کنند تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان مربوطه حداکثر تا تاريخ 13 مردادماه در اختيار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گيرد در غير اين صورت، با سهميه آزاد گزينش خواهند شد.


آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها