كارت ورود به جلسه آزمون فني‌حرفه‌اي از 3 مرداد توزيع مي‌شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   02 امرداد 1390-24 July 2011بازدید 3260


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، براساس آمار اوليه 34 هزار و 65 داوطلب در آزمون فني حرفه‌اي امسال پذيرش مي‌شوند البته اين آمار، آمار اوليه است و احتمال تغيير آن وجود دارد.

از 125 هزار و 92 نفر، 34 هزار و 65 نفر در دوره‌هاي روزانه، 15 هزار و 27 نفر در دوره‌هاي شبانه و 76 هزار داوطلب در مؤسسات غيرانتفاعي پذيرش مي‌شوند.

402 هزار و 32 نفر در آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش‌عالي غير‌انتفاعي ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد 267 هزار و 362 نفر مرد و 134 هزار و 670 نفر زن هستند.

آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي در 41 كدرشته امتحاني و 66 شهرستان كشور برگزار مي‌شود، اين آزمون در روز جمعه 7 مردادماه در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار مي‌شود.

درهاي ورودي حوزه‌هاي امتحاني صبح راس ساعت 00/7 (هفت) صبح و بعداز ظهر راس ساعت 30/14 (2 و سي دقيقه بعد از ظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح راس ساعت 30/7 (هفت و سي دقيقه) و بعد ازظهر راس ساعت 00/15 (سه بعد از ظهر) آغاز مي‌شود. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالن‌هاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت به عمل خواهد آمد.

كارت‌هاي شركت در آزمون تمام داوطلبان از روز دو شنبه 3 مردادماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهدگرفت. لذا تمام داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به سايت اينترنتي سازمان مراجعه كرده و با وارد كردن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند.

اگر هر يك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي‌شوند يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند، لازم است با همراه داشتن كارت ملي يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه كنند.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 13،12،7،5،4،2،1به ترتيب شامل( نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملي، استان محل اخذ ديپلم ، كد و عنوان محل هاي انتخابي كارت شركت در آزمون) مشاهده كردند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا 7 مردادماه منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام كنند و در صورتي كه نسبت به بندهاي11،9،6،3 (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتي مشاهده كردند ضروري است از روز چهارشنبه 5 مردادماه الي روز پنجشنبه 6 مردادماه از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند.

اگر كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس بود يا اگر عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... باشد داوطلبان بايد از روز چهار‌شنبه 5 مردادماه الي روز پنجشنبه 6 مردادماه از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكس‌دار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند و موضوع را دنبال كرده تا مشكل برطرف شود.

اگر شماره داوطلب مندرج بر روي كارت شركت در آزمون چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا باشد بايد داوطلبان از روز چهار‌شنبه 5 مردادماه تا روز پنجشنبه 6 مردادماه از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند و موضوع را پيگيري كرده تا مشكل برطرف شود.


آزمون فني‌حرفه‌اي

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها