برگزاري آزمون تافل در 17 مرداد ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   11 امرداد 1390-02 August 2011بازدید 2207


خبرگزاري فارس: آزمون زبان انگليسي تافل روز 22 مردادماه از سوي سازمان سنجش آموزش كشور برگزار و كارت ورود به جلسه اين آزمون نيز از روز يكشنبه 16مردادماه تا 19 مردادماه توزيع مي‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، آزمون زبان انگليسي تافل روز 22 مردادماه برگزار مي‌شود و كارت ورود به جلسه اين آزمون از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 14:30 بعدازظهر از روز 16 مردادماه تا 19 مردادماه در محل سازمان سنجش آموزش كشور توزيع مي‌شود.

داوطلبان بايد با همراه داشتن كارت شناسايي معتبر(گذرنامه، شناسنامه و يا كارت ملي) و يك قطعه عكس 4*6 جديد براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني تهران، خيابان كريم‌خان زند، بين خيابان استاد نجات‌الهي و سپهبدقرني، پلاك 204 مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه كنند.

سازمان سنجش آموزش كشور همچنين اعلام كرد كه پنجاه و نهمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته روز پنج شنبه 20 مردادماه منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

كارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شركت در اين آزمون از روز دو‌شنبه 17 مردادماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد تا داوطلبان شركت كننده در آزمون بتوانند با وارد كردن اطلاعات شامل شماره پرونده و كد رهگيري و يا نام و نام خانوادگي، سال تولد و شماره كارت ملي خود نسبت به پرينت آن اقدام كنند.

بديهي است هر داوطلب براي شركت در جلسه آزمون بايد پرينت كارت ورود به جلسه آزمون و اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار خود را ارايه كند.

داوطلبان اين آزمون مي‌توانند در صورت مشاهده نقص در كارت‌هاي ورود به جلسه آزمون به نشاني تهران- دانشكده زبان‌هاي خارجي دانشگاه تهران، خيابان كارگرشمالي، بين خيابان 15 و 16 براي رفع نقص مراجعه كنند.

ضمناً واحد اطلاعات و پاسخگويي به سؤالات از 19 مردادماه همه روزه به غير از ايام تعطيل و در وقت اداري آماده پاسخگويي به سؤالات داوطلبان است و داوطلبان به منظور پاسخگويي به سؤالات خود مي‌توانند فقط با شماره تلفن‌هاي 88923595 الي 88923599 تماس بگيرند.


برگزاري آزمون تافل

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها