برگزاری آزمون حفظ و مفاهيم قرآن كريم در يزد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   19 شهریور 1390-10 September 2011بازدید 2394
برگزاری آزمون حفظ و مفاهيم قرآن كريم در يزد


رئيس اداره امور فرهنگی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی يزد از برگزاری آزمون حفظ و مفاهيم قرآن كريم در 29 مهرماه سال‌جاری در يزد خبر داد.

رئيس اداره امور فرهنگی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان يزد، 19 شهريورماه، با اعلام خبر برگزاری آزمون حفظ و مفاهيم قرآن كريم، اظهار كرد: ثبت نام جهت شركت در آزمون سراسری حفظ و مفاهيم قرآن كريم از طريق پايگاه اينترنتی اداره آموزش مركز هماهنگی، توسعه و ترويج فعاليت‌های قرآنی كشور انجام می‌شود.

وی زمان ثبت نام داوطلبان شركت در آزمون از استان يزد را از اول تا پنجم مهرماه سال‌جاری اعلام كرد و گفت: به منظور جلوگيری از هرگونه مشكل در صدور كارت ورود به جلسه آزمون، بلافاصله پس از ورود و ثبت اطلاعات افراد، نسبت به صدور كارت اقدام شود.

كماليان عنوان كرد: آزمون حفظ شامل 5 جزء،10 جزء،20 جزء و حفظ كل قرآن كريم است و آزمون‌های ترجمه و مفاهيم قرآن كريم شامل سطح نوجوانان، سطح مقدماتی و سطح تكميلی است كه به صورت همزمان، ساعت 9 صبح، جمعه 29 مهرماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

اين مسئول زمان اعلام نتايج آزمون را حداكثر تا آذرماه سال‌جاری از طريق پايگاه اينترنتی اداره آموزش مركز اعلام كرد.

يادآور می‌شود، به قبول‌شدگان در اين آزمون از طرف مركز هماهنگی، توسعه و ترويج فعاليت‌های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گواهينامه آموزشی صادر می‌شود.


برگزاری آزمون حفظ و مفاهيم قرآن كريم در يزد
اخبار روزنامه ها