پیگیری برای حل مشکل آیلتس و اعلام 3 راهکار برای داوطلبان آزمون آیلتس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   22 فروردین 1391-10 April 2012بازدید 1365
پیگیری برای حل مشکل آیلتس و اعلام 3 راهکار برای داوطلبان آزمون آیلتس

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سه راهکار برای حل مشکل داوطلبانی که در آزمون های لغو شده آیلتس ثبت نام کرده بودند، درنظر گرفته شده است و در حال پیگیری رفع مشکل موسسه ایران آیلتس برای برگزاری آزمون هستیم.
دکتر حسین توکلی افزود: آزمون های آیلتس موسسه ایران آیلتس در روزهای پنجشنبه 24 فروردین و شنبه 26 فروردین سال 91 به علت وجود برخی مشکلات فنی برگزار نخواهد شد و اطلاعات در مورد برگزاری آزمون های بعدی این موسسه از طریق سایت آیلتس و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور داده خواهد شد.

وی گفت: داوطلبانی که آزمون های آنها در یکی از روزهای فوق الذکر لغو شده است می توانند یکی از راهکارهای اعلامی را انتخاب کنند.

توکلی با اشاره به امکان اعلام انصراف از شرکت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت نام گفت: در این صورت لازم است فرد از طریق پروفایل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت نام اقدام کنند و این سازمان نیز ترتیبی اتخاذ خواهد کرد تا در اسرع وقت شهریه های پرداختی به طور کامل به حساب اعلام شده توسط داوطلبان واریز شود.

وی افزود: امکان تغییر تاریخ آزمون نیز برای داوطلبان وجود دارد و داوطلبانی که تمایل به تغییر تاریخ آزمون جهت شرکت در تاریخ های بعدی آزمون موسسه ایران آیلتس یعنی آزمون های 10 می، 12 می و 19 می را دارند، می توانند از طریق پروفایل خود نسبت به تغییر تاریخ آزمون خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ارائه درخواست به منظور شرکت در آزمون مراکز دیگر برگزار کننده آزمون آیلتس در کشور را یکی دیگر از راهکارهای این داوطلبان اعلام کرد و گفت: در این صورت سازمان سنجش درخواست این گونه متقاضیان را به موسسات مذکور ارسال خواهد کرد که بر اساس ظرفیت مراکز مورد نظر در اولین فرصت ممکن ترتیب شرکت آنها در آزمون های مورد نظر داده شود.

وی اظهار داشت: داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون مراکز دیگر هستند لازم است فرم پیوست این اطلاعیه را در سازمان سنجش را از طریق ایمیلی که در پروفایل ثبت نامی خود اعلام کرده اند، به آدرس سازمان سنجش ایمیل کنند.

توکلی درباره دو مرکز دیگر برگزار کننده آزمون آیلتس گفت: دو مرکز دانشگاه آزاد و تهران آیلتس مشکلی درباره برگزاری آزمون نداشته اند.

وی درباره زمان حل مشکل موسسه ایران آیلتس گفت: حل مشکل این موسسه نیز در حال پیگیری است.
 

 


آیلتس داوطلبان آزمون آیلتس آزمون

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها