3 راه‌كار پيشنهادي به متقاضيان آزمون آيلتس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   26 اردیبهشت 1391-15 May 2012بازدید 1551
3 راه‌كار پيشنهادي به متقاضيان آزمون آيلتس


پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد: به علت ادامه وجود برخي مشكلات فني، آزمون‌هاي آيلتس موسسه ايران آيلتس در روز شنبه 30 ارديبهشت (19 مي) برگزار نخواهد شد.

اطلاعات در مورد برگزاري آزمون‌ بعدي موسسه مذكور از طريق سايت آيلتس و همچنين سايت سازمان سنجش داده خواهد شد. ضمناً داوطلباني كه آزمون آنان در روز فوق‌الذكر لغو شده مي‌توانند يكي از راه‌كارهاي ارايه شده را انتخاب كنند.

بر اين اساس، تغيير تاريخ و مركز آزمون يك از راه‌هاي ارايه شده است، داوطلباني كه تمايل به تغيير تاريخ و مركز آزمون جهت شركت در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي را دارند، لازم است در پروفايل خود نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود اقدام نمايند. اطلاعات لازم در مورد آزمون اين متقاضيان متعاقباً اعلام خواهد شد.

در اين رابطه با توجه به اين‌كه در صورت موافقت موسسه IDP قرار است دانشگاه آزاد اسلامي براي ماه June /2012 دو تاريخ جديد براي داوطلبان اختصاص دهد، لذا داوطلباني كه متقاضي آزمون در ماه مذكور مي‌باشند لازم است در روزهاي پاياني هفته جاري نسبت به تغيير تاريخ آزمون خود به تاريخ‌هاي جديد دانشگاه آزاد اسلامي اقدام نمايند.

كليه داوطلباني كه به ترتيب فوق تمايل خود را به شركت در آزمون‌هاي آيلتس دانشگاه آزاد اعلام نمايند، داوطلب آزمون در مركز مذكور تلقي و شهريه پرداختي آنان فقط جهت شركت در آزمون آيلتس به دانشگاه آزاد اسلامي پرداخت خواهد شد.

با توجه به اين‌كه موسسه IH اعلام نموده كه احتمالاً اولين آزمون جبراني در 30/Jun/2012 برگزار خواهد كرد، لذا داوطلباني كه تمايل دارند در آزمون موسسه مذكور در تاريخ فوق يا تاريخ‌هاي بعدي شركت نمايند، لازم است نسبت به تغيير تاريخ آزمون خود به تاريخ فوق اقدام و يا تا اعلام تاريخ دقيق آزمون‌ها منتظر باشند.

اعلام انصراف از شركت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت‌نام راه كار ديگر متقاضيان است كه در اين صورت لازم است از طريق پروفايل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت‌نام اقدام نمايند و اين سازمان ترتيبي اتخاذ خواهد كرد تا در اسرع وقت شهريه‌هاي پرداختي به طور كامل به حساب اعلام شده توسط داوطلبان واريز شود.آزمون آيلتس

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها