آزمون پذیرش دستیار دندانپزشکی تیرماه 92 برگزار می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   06 آبان 1391-27 October 2012بازدید 2227آزمون پذیرش دستیار دندانپزشکی تیرماه 92 برگزار می شود

ثبت نام از داوطلبان شرکت در بیست و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در نیمه دوم فروردین ماه سال 92 انجام می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از مهر، بیست و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در تیرماه سال 92 و به صورت متمرکز در تعدادی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار خواهد شد. براین اساس ثبت نام آزمون در نیمه دوم فروردین ماه به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir انجام می‌شود.

تمامی داوطلبان شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی برای شرکت در این آزمون اید گواهی اشتغال مبنی بر انجام دو سال خدمت دندانپزشکی در یکی از مراکز خصوصی یا دولتی که به تایید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان محل خدمت رسیده باشد ارائه کنند که گواهی مذکور باید حاوی خدمت به میزان حداقل سه شیفت کاری در هفته به عنوان دندانپزشک باشد.

در این راستا خدمات انجام شده در قالب خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و خدمت نظام وظیفه که پس از دوره دندانپزشکی عمومی انجام شده باشد قابل قبول است.

همچنین افرادیکه از انجام طرح نیروی انسانی معاف بوده یا از خدمت نظام وظیفه معاف هستند یا قبلاً به انجام رسانده اند و یا خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و خدمت نظام وظیفه آنان کمتر از 2 سال باشد ملزم به ارائه گواهی مبنی بر اشتغال به خدمت درمانی تا سقف دو سال هستند.

براساس شرایط اعلام شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، دانشجویان متاهل براساس قانون تسهیلات ازدواج جوانان ایرانی و حائزین شرایط استعداد درخشان صرفا یکبار پس از فراغت از تحصیل مجازند قبل از انجام خدمت سربازی و یا خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و بدون دارا بودن 2 سال سابقه خدمت در آزمون دستیاری شرکت کنند.

با توجه به فاصله زمانی بین زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون دستیاری٬ داوطلبان در صورت خاتمه خدمات درمانی حداکثر تا 31 شهریورماه سال دوم پس از فراغت از تحصیل و ارائه تاییدیه از دانشگاه استان محل خدمت می توانند در این آزمون شرکت کنند.

در همین حال تمامی فارغ التحصیلانی که از سهمیه استانی در دوره دندانپزشکی عمومی استفاده کرده و طرح نیروی انسانی را به پایان رسانیده و یا معاف از طرح شده اند ملزم به ارائه گواهی اشتغال در استان محل تعهد خود ( از معاونت درمان دانشگاه محل خدمت ) هستند.

تمامی داوطلبان بومی که تمایل به استفاده از پذیرش سهمیه بومی ( تعهد خاص) دارند نیز موظف به تکمیل فرم مربوط به بومی بودن در دانشگاههای علوم پزشکی استان مورد تعهد خواهند بود.


آزمون پذیرش دستیار دندانپزشکی

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها