آزمون ورودی هنرستان های هنرهای زیبا ی سراسر کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / آزمونارسال شده در   12 شهریور 1392-03 September 2013بازدید 1938آزمون ورودی هنرستان های هنرهای زیبا ی سراسر کشور
       
به منظور سنجش توانایی و دانش نظری فرد و سنجش مهارت های تخصصی شرکت کنندگان در هر یک از رشته های هنری آزمون عملی و نظری برگزار می شود که آزمون نظری به صورت چهار گزینه ای و تشریحی بر مبنای اطلاعات پایه و عمومی هنر برگزار می گرددو در آزمون عملی مصاحبه حضوری از شرکت کنندگان به عمل می آید.

به گزارش روابط عمومی وامور جشنواره ها ی دفتر آموزش وتوسعه فعالیت های فرهنگی وهنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی  ، این دفتر در  راستای وظایف خود و به منظور جذب هنرجویان شایسته و تربیت هنرمندان متعهد اقدام به پذیرش هنرجو در هنرستان های هنرهای زیبا  به طور همزمان وهماهنگ  در 39 هنرستان  از24 استان کشور آزمون ورودی سال تحصیلی (93-92) هنرستان های هنرهای زیبای سراسر کشور  را روز شنبه 16 شهریورماه جاری برگزار می نماید .

رمضانعلی حیدری خلیلی مدیر کل دفتر آموزش وتوسعه فعالیت های فرهنگی وهنری  گفت :‌  به منظور سنجش توانایی و دانش نظری فرد و سنجش مهارت های تخصصی شرکت کنندگان در هر یک از رشته های هنری آزمون عملی و نظری برگزار می شود که آزمون نظری به صورت چهار گزینه ای و تشریحی بر مبنای اطلاعات پایه و عمومی هنر برگزار می گرددو در آزمون عملی  مصاحبه حضوری  از شرکت کنندگان به عمل می آید.

حیدری خلیلی افزود : این آزمون در رشته های گرافیک، نقاشی، صنایع دستی، نمایش، سینما و پویانمایی برگزار می گردد و شرکت کنندگان در آزمون با توجه به علاقه و استعداد خود می توانند نسبت به انتخاب هریک از رشته های موجود و نیز شرکت در آزمون ورودی اقدام کنند. به منظور گسترش فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی آزمون رشته موسیقی با اولویت جذب هنرجو در گرایش نوازندگی ساز ایرانی، به صورت عملی طبق سیاست های راهبردی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و با در نظر گرفتن امکانات خاص هر هنرستان و توسط شورای تخصصی واحد آموزشی مربوط انجام  خواهد شد.
شایان ذکر است  : هدف از برگزاری این آزمون   ،  سنجش توانمندی های نظری و مهارت های تخصصی داوطلبان  و جذب هنرجویان شایسته و علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های هنری هنرستان های هنرهای زیبا همچنین فراهم ساختن زمینه لازم به منظور تربیت هنرمندان متعهد است  .


آزمون ورودی هنرستان های هنرهای زیبا سراسر کشور آزمون هنرستان های هنرهای زیبا وزارت فرهنگ و ارشاد آزمون رشته موسیقی صنایع دستی سینما و پویانمایی

اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ثبت‌نام از۱۸مهر آغاز می شود

برگزاری آزمون طرح «تربیت دانشجو معلم صحیح‌خوانی قرآن کریم» در پایان مهر ماه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت علوم از ساعت ۱۰ امروز

مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی ارشد و دکتری آزاد تا 16 مرداد

انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از یکشنبه آغاز می‌شود

انتشار سوالات و جزئیات کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد

انتشار دفترچه انتخاب رشته عملی آزمون سراسری از امروز

زمان برگزاری آزمون‌ جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی در سال ۹۵

آزمون واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد جمعه

تغییرات آزمون دستیاری در سال آینده

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

ثبت‌نام آزمون ادواری سنجش مهارت سال 93

بسته آموزش از راه دور نظام مهندسی برق جهت ورود به حرفه مهندسان ویژه مهندسان برق

اخبار روزنامه ها