دانشگاه طب سنتی در کشور راه‌اندازی مي‌شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   11 خرداد 1390-01 June 2011بازدید 2351


دانشگاه طب سنتی در کشور راه‌اندازی مي‌شود

پرتال دانشگاهی کشور : مدير شركت داروسازي باريج اسانس كاشان گفت: پس از اجراي طرح توليد داروهاي گياهي در ايران، دانشگاه طب سنتي نيز در كشور راه‌اندازي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان تقي حجازي در جمع خبرنگاران تصريح كرد: در صدد هستيم تا با همكاري شهرداري تهران كلينيك و بيمارستان‌هاي طب سنتي را در تهران به عنوان پايلوت ايجاد كرده تا بعد از موفقيت، آن را در كشور گسترش دهيم و رسالتي كه در بخش داروهاي گياهي داريم به نتيجه برسد.
وي افزود: در مجموعه شركت‌هاي وابسته به باريج اسانس كه براي اهداف بلند ايجاد شده، اشتغال ارزشمند مورد توجه بوده تا بعد از تأمين نياز كشور، صادرات محصولات و توليدات مجموعه‌هاي تقطيران كه توليدكننده تجهيزات پالايشگاه است و گلكاران كه مادر شركت‌هاي ما در توليد گياهان دارويي است، قرار دهيم تا شاهد توسعه منطقه و كشور باشيم.
مديرشركت باريج اسانس كاشان از نمونه‌هاي بارز تفكرات فرامنطقه‌اي مجموعه باريج اسانس را، كشت و كار در جاده كاشان قم و كشت و صنعت كازرون دانست و اظهار داشت: تاكنون توانسته‌ايم زمينه اشتغال 750 نفر را به طور مستقيم فراهم كرده و تحت پوشش بيمه قرار دهيم.
وي در مورد حضور موفق باريج اسانس علاوه بر بخش دارويي و سلامت جامعه در بخش ورزش گفت: در اهداف خود ايده توقف در كار نداريم و در بخش ورزش و ايجاد نشاط در نحستين سال‌هاي احداث كارگاه اقدام به ايجاد زمين واليبال و فوتبال در داخل كارخانه كرديم كه به دليل فاصله آن با شهر، بخش ورزش كارگري را به شهر منتقل كرديم و در چند سال اخير نيز با حضور در ليگ كشوري علاوه بر قهرماني در ليگ دسته اول واليبال كشور توانستيم در ليگ برتر با حمايت هيئت واليبال و مردم، بومي‌ترين تيم موفق ليگ برتر را داشته باشيم و ادامه اين روند جزء برنامه‌هاي جدي كار ما است.
به گفته وي از روز اول به دنبال تبليغات، تيم‌داري و نتيجه‌گرايي نبوده‌ايم بلكه به سلامت ونشاط جامعه توجه داشته‌ايم كه ايجاد باشگاه باريج اسانس از ابزار و زيرساخت‌هاي آنست.


دانشگاه طب سنتی کشور راه‌اندازی مي‌شود

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها