امسال دانشگاه آزاد افزايش شهريه ندارد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   07 تیر 1390-28 June 2011بازدید 2116


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، عبدالله جعفرعلي جاسبي رئيس دانشگاه آزاد از افزايش حقوق و مزاياي كاركنان دانشگاه آزاد در سال 90 خبرداد و بر افزايش صرفه‌جويي، خلق منابع و درآمدي جديد، تقويت سيستم مكانيزاسيون و تكريم ارباب رجوع تأكيد كرد. 

رئيس دانشگاه آزاد در جمع نمازگزارن سازمان مركزي دانشگاه آزاد ضمن تسليت شهادت امام موسي كاظم(ع) و تبريك بعثت حضرت ختمي مرتبت پيامبر اكرم(ص) و گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي 7 تيرماه گفت: بخش‌نامه افزايش حقوق و مزاياي كاركنان دانشگاه آزاد در سال 90 ابلاغ شده است و به علت هدفمندي يارانه‌ها و افزايش هزينه‌هاي ناشي از تورم بايد هزينه‌ها را كاهش داده و نهايت صرفه‌جويي را داشته باشيم. 

جاسبي خاطرنشان كرد: براي دانشجويان موجود امسال افزايش شهريه نداريم و ما نمي‌خواهيم فشار ناشي از افزايش هزينه‌ها را از محل افزايش شهريه‌ها تأمين كنيم و نبايد افزايش فشار به دانشجويان و مردم منتقل شود. 

وي در ادامه گفت: دانشگاه آزاد در سال جهاد اقتصادي بايد پيشگام ساير دستگاه‌ها و نهادها در اين عرصه باشد. 

رئيس دانشگاه آزاد با گراميداشت حادثه 7 تير ماه گفت: مظلوميت و حقانيت شهيد بهشتي براي جوانان و نسل‌هاي آينده بايد تبيين شود. 

جاسبي افزود: حادثه هفتم تير و شهادت دكتر بهشتي و 72 تن از ياران انقلاب، با وجود تلخ‌كامي، با امداد الهي و هوشياري حضرت امام(ره)، مسئولان و مردم پايه‌هاي نظام انقلاب اسلامي را مستحكم كرد. 

وي با اشاره به اينكه حادثه دل‌خراش هفتم تير پرده از چهره نفاق پنهان ضدانقلاب برداشت، خاطرنشان كرد: جريان نفاق آشكارا به سركردگي رجوي و جريان نفاق مخفي به سركردگي بني‌صدر به تخريب آشكار و پنهان انقلاب مي‌پرداختند. 

جاسبي افزود: تا قبل از حادثه هفتم تير مخالفان انقلاب تلاش گسترده‌اي را براي مخدوش كردن چهره شهيد بهشتي و يارانش صورت داده بودند كه شهادت آنان، تمام نقشه‌ها را برملا كرد و وحدت، اتحاد و انسجام نيروهاي انقلابي را در پي داشت. 

رئيس دانشگاه آزاد گفت: شهادت دكتر بهشتي و تعدادي از چهره‌هاي خدوم انقلاب، وزراي كابينه و نمايندگان مجلس باعث جوشش مردمي و انقلابي دوباره عليه منافقين شد و ابرهاي فضاي غبارآلود را مرتفع كرد و بار ديگر وفاداران به نظام و امام(ره) را متحد كرد و تأثير ژرف و عميقي در پيشبرد اهداف انقلاب در آن مقطع حساس داشت. 

وي در پايان از عيد سعيد مبعث به عنوان جشن بزرگ هدايت و رستگاري و دين‌داري ياد كرد و گفت: بعثت پيامبراكرم( ص) مبدأ و منشأ تحولات بسيار عظيم بوده است و پيامبر اعظم(ص) به عنوان خاتم پيامبران و كامل‌ترين انسان، قرآن‌كريم را به عنوان چكيده كتب آسماني و كامل‌ترين برنامه سعادت بشريت به ارمغان آورده است. 


شهریه دانشگاهها

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها