آخرين وضعيت کسب موافقت قطعي دانشگاه سوره

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   10 امرداد 1390-01 August 2011بازدید 3033معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه سوره در ارتباط با آخرين وضعيت کسب موافقت قطعي براي دانشگاه سوره، گفت: دانشگاه سوره تا پايان تابستان اسناد و مدارک لازم را براي کسب راي نهايي وزارت علوم درباره موافقت قطعي اين دانشگاه ارسال مي کند.

عبدالکريم عطارزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: دانشگاه سوره به منظور دريافت نظر نهايي وزارت علوم در خصوص کسب موافقت قطعي براي تبديل موسسه آموزش عالي سوره به دانشگاه سوره، تا پايان مرداد يا شهريور ماه مدارک و اسناد لازم را ارسال مي کند.

وي براي رسيدن به شرايط ايده آل کسب موافقت نهايي وزارت علوم، پنج فاکتور را بر شمرد و اظهار داشت: تاسيس سه دانشکده، راه اندازي حداقل سه گروه آموزشي در دانشکده ها، تعداد دانشجو و اعضاي هيئت علمي و همچنين تجهيزات و امکانات آزمايشگاهي براي هر دانشگاه از مهمترين فاکتورهاي دريافت موافقت قطعي از سوي وزارت علوم است.

معاون آموزشي دانشگاه سوره درباره سه دانشکده اين دانشگاه، گفت: سه دانشکده هنر، معماري و فرهنگ و ارتباطات در دانشگاه سوره مدتي پيش راه اندازي شد. دانشکده هنر در مقطع کارشناسي و کارشناسي ارشد و دو دانشکده معماري و فرهنگ و ارتباطات در سه مقطع کارداني به کارشناسي، کارشناسي و کارشناسي ارشد دانشجو پذيرش مي کنند.

عطارزاده همچنين از تاسيس چهارمين دانشکده اين دانشگاه خبر داد و افزود: دانشکده چند رسانه اي دانشگاه سوره به تازگي راه اندازي شده که از مهرماه سال جاري در مقطع کارشناسي ارشد و تنها در رشته انيميشن به عنوان شروع، دانشجو مي پذيرد.

به گفته معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه سوره، تعداد اعضاي هيئت علمي اين دانشگاه در حال حاضر به عدد 43 رسيده و در بهترين حالت ممکن قرار است در هر رشته بين 4 تا 5 عضو هيئت علمي با مرتبه مربي يا استادياري گنجانده شود.


کسب موافقت قطعي دانشگاه سوره

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها