چگونگی رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر دانشگاه پیام‌نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   28 دی 1390-18 January 2012بازدید 2038چگونگی رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر دانشگاه پیام‌نور

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور چگونگی رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون‌های دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور را اعلام کرد.
ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور در روز جمعه 30 دی‌ماه، گفت: نوزیع کارت‌های ورود به جلسه آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور آغاز شده است و داوطلبان باید با وارد کردن اطلاعات خود نسبت به دریافت اینترنتی آن اقدام کنند.

به گفته وی داوطلبانی که موفق به دریافت و مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون‌های دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور نمی‌شوند یا اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام را فراموش کرده یا در اختیار ندارند، باید با داشتن مدرک شناسایی معتبر شخصاً به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنند.

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: داوطلبانی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون خود همچون نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌ شناسنامه، کد ملی، عنوان دیپلم، معدل کتبی دیپلم، سال اخذ مدرک دیپلم، سهمیه کارمندی، شهرستان محل اشتغال و کد رشته‌ محل‌های انتخابی براساس اولویت علاقه خود مشاهده می‌کنند، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز پنجشنبه 29 دی ماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مغایرت‌های ملاحظه شده را به صورت اینترنتی با مراجعه به لینک درنظر گرفته شده برطرف کنند.

به گفته وی داوطلبان آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور در صورتی که مغایرتی در بندهای جنس، دین و معلولیت در کارت ورود به جلسه آزمون خود مشاهده کردند باید از امروز تا روز پنجشنبه 29 دی‌ماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

خدایی گفت: اگر عکس الصاقی به کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان با چهره وی مغایرت داشته باشد، داوطلب باید همراه با دو قطعه عکس به حوزه رفع نقص برای اصلاح کارت مراجعه کند، در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار می‌شود.


رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر دانشگاه پیام‌نور

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها