چگونگی دریافت وام شهریه و زیارت از دانشگاه علمی کاربردی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   24 بهمن 1390-13 February 2012بازدید 1377چگونگی دریافت وام شهریه و زیارت از دانشگاه علمی کاربردی

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر ، مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرد که یک بار تعهد محضری برای دریافت وام شهریه و زیارت توسط دانشجویان این دانشگاه کافی است.

داوود کربلایی اضافه کرد: دانشجویانی که یک بار تعهد محضری به منظور دریافت وام ارائه می دهند، نیازی به تعهد دوباره برای دریافت وام در نوبتهای بعدی ندارند.

وی گفت: به محض اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، وام شهریه و زیارت در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.

به گفته مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی، برخی مراکز جدید علمی کاربردی لازم است به منظور در اختیار قرار دادن وام به دانشجویان و ارتباط با صندوق رفاه، شناسه کاربری و رمز عبور را از این صندوق دریافت کنند.

کربلایی خاطر نشان کرد که تا اعلام زمان اعطای وام، دانشجویانی که به دنبال ضامن هستند می توانند از این فرصت به منظور تهیه ضامن اقدام کنند و دانشجویانی که در نوبتهای قبل وام دریافت کرده اند و بار دیگر متقاضی وام هستند به مراکز مراجعه کنند.

به گزارش مهر، دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اجازه دارند در 4 نوبت وام دریافت کنند که در هر یک از این نوبتها به آنها مبلغ 150هزار تومان جمعاً به مبلغ 600 هزار تومان وام پرداخت می شود. همچنین در 8 نوبت به دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته وامی تا سقف 1 میلیون و 200 هزار تومان پرداخت می شود که در هر ترم می توانند 150 هزار تومان دریافت کنند.

مطابق قوانین جاری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دانشجویان باید برای دریافت وام یک ضامن دولتی یا کارمند بازنشسته دولتی را معرفی کنند.

دانشجویان دختر 9 ماه بعد از اتمام دوران تحصیل، دانشجویان پسر 9 ماه بعد از اتمام دوران سربازی و دانشجویان پسری که نیاز به گذراندن دوران سربازی ندارند می توانند 9 ماه بعد از اتمام دوران تحصیل نسبت به تسویه وامهای دریافتی اقدام کنند.

البته دانشجویان می توانند مبالغ وام را در صورت توان یک جا یا با دریافت دفترچه اقساط و با پرداخت ماهانه حداقل 10 هزار تومان وام دریافتی را تسویه کنند.دریافت وام شهریه زیارت دانشگاه علمی کاربردی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها