نقش دانشگاه و دانشجو در امنيت کشور حياتي است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   26 بهمن 1390-15 February 2012بازدید 1223نقش دانشگاه و دانشجو در امنيت کشور حياتي است


جانشين انتظامي آذربايجان شرقي در حضور مسئولان و دانشجويان دانشگاه پيام نور اعلام کرد: اقشار اجتماعي در برقراري امنيت نقش دارند و نقش دانشگاه و دانشگاهيان حياتي است.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل ازپايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ  " اسماعيل زاده" در مراسم بازديد مسئولين و جمعي از دانشجويان دانشگاه پيام نور از مرکز نظارت همگاني پليس با ارائه گزارشي از عملکرد دفتر نظارت همگاني و با تشريح مکانيسم هاي ارتباطي سامانه 197 ، تحکيم ارتباط با دانشگاه ها، مراکز علمي و پرورشي و ارتقاء سطح کيفي و کمي اين ارتباط را از برنامه هاي اصلي پليس جامعه محور عنوان کرد
وي اظهار اميد واري کرد با آشنايي هر چه بيشتر دانشجويان با 197 ارتباطات في ما بين تحکيم و گسترش يابد.
در ادامه سرهنگ پاسدار اسماعيل زاده با تبيين جايگاه رفيع دانشگاه در جامعه اسلامي و قدرداني از همکاري و تعامل مثبت و سازنده دانشگاه پيام نور با پليس، وظايف و رسالت 197 دفتر نظارت همگاني را تشريح نمود و اين سامانه را مکمل 110 و ابزار بازخوردسنجي افکار عمومي و انتقال نظريات و رضايت هاي مردمي از اقدامات و ماموريت هاي پليسي خواند.
وي از دانشگاهيان خواست که هر نوع پيشنهاد ، انتقاد و تقدير و نقطه نظرات مثبت و سازنده را از طريق اين سامانه به پليس انتقال دهند.
سرهنگ اسماعيل زاده با اشاره به اينکه امسال شعار پليس" سهم من در امنيت و آرامش" است گفت: اقشار مختلف جامعه براي ايفاي سهم خود در امنيت مي بايست از آگاهي و توانمندي برخوردار شوند و نقش و جايگاه دانشگاه و دانشجو بسيار مهم و حياتي است.

اين مقام انتظامي تاكيد كرد : براي اينکه پليس از مطالبات و دغدغه ها و نگراني ها و نقطه نظرات اصلاحي مردم اطلاع يابد سامانه 197 تاسيس و راه اندازي شده است که خوشبختانه در استان ما از استقبال عمومي شهروندان برخوردار بوده است.
جانشين انتظامي استان در خاتمه گفت : تصميم سازي بر اساس نظريات مردمي از اهداف تشکيل سامانه 197 است و پيشگيري از تخلفات احتمالي و شايسته سالاري ازهدف هاي ديگر اين سامانه است.دانشگاه دانشجو امنيت کشور

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها