افتتاح مرکز آموزش‌هاي مجازي جهاددانشگاهي کشور در تبريز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   06 اسفند 1390-25 February 2012بازدید 3595افتتاح مرکز آموزش‌هاي مجازي جهاددانشگاهي کشور در تبريز

پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا:مرکز آموزش‌هاي مجازي جهاد دانشگاهي کشور به همت معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي آذربايجان شرقي در تبريز افتتاح شد.

منطقه آذربايجان شرقي، همزمان با برگزاري سي ‌و چهارمين اجلاس معاونان آموزشي واحدها و پژوهشکده‌ها و مراکز آموزشي سازمان‌هاي وابسته به جهاد دانشگاهي و با حضور رييس جهاد دانشگاهي و معاونان، مرکز آموزش‌هاي مجازي جهاد دانشگاهي کشور به مرکزيت جهاد دانشگاهي استان آذربايجان شرقي به صورت مجازي افتتاح شد.

رييس جهاد دانشگاهي استان آذربايجان شرقي:

اين واحد به عنوان قطب آموزش مجازي جهاد دانشگاهي تعيين شده است

فرشبافيان رييس جهاد دانشگاهي استان آذربايجان شرقي با اشاره به فراهم بودن زير ساخت‌هاي لازم براي اجراي آموزش‌هاي مجازي در واحد آذربايجان شرقي، گفت: اين واحد به عنوان قطب آموزش مجازي جهاد دانشگاهي از سوي سازمان مرکزي تعيين شده است.

وي افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، اين واحد در نظر دارد، سيستم وب کنفرانس آنلاين را جهت برگزاري جلسات تحت وب سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌ها راه‌اندازي كند و خدمات تخصصي و مشاوره‌اي در زمينه نصب و راه‌اندازي سيستم کلاس مجازي و برگزاري دوره‌هاي آموزش آنلاين را در سطح استان و حتي کشور ارائه كند.

شوقي سرپرست معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي استان نيز با بيان اينکه امروزه تکنولوژي در آموزش از مهمترين عوامل پيشرفت آموزش است، اظهار كرد: استفاده از آموزش‌هاي مجازي در بحث‌هاي اقتصادي از جمله کاهش هزينه‌هاي تردد و ترافيک، صرفه جويي در وقت و استفاده مفيد از اوقات فراغت افراد، مي‌تواند گامي بسيار موثر باشد.

وي افزود: با توجه به اينکه جهاد دانشگاهي متولي برگزاري آموزش‌هاي ضمن خدمت کارکنان دولت است، بنابراين راه‌اندازي اين مرکز بهترين بستر و مرکز براي آموزش کارکنان دولت در سطح ملي و به صورت متمرکز است.

شوقي در خصوص قابليت‌هاي نرم افزار اين مرکز براي شروع دوره‌ها، اظهار كرد: نرم افزار تهيه شده از آخرين ويرايش نرم افزارهاي موجود در بحث آموزش‌هاي مجازي در دنياست که مراکز معتبر علمي نيز از اين نرم افزار در بحث آموزش‌هاي مجازي بهره مي‌گيرند.

آموزش‌هاي مجازي جهاددانشگاهي تبريز

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها