معرفی برترین شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک تحقیقاتی اصفهان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   22 اسفند 1390-12 March 2012بازدید 2837

معرفی برترین شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک تحقیقاتی اصفهان

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: پنجمین مراسم پایان دوره رشد و تقدیر از شرکت‌های دانش‌بنیان برتر مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان اصفهان، شیخ بهایی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس: برترین شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

پنجمین مراسم پایان دوره رشد و تقدیر از شرکت‌های دانش‌بنیان برتر مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان اصفهان، شیخ بهایی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات وفناوری برگزار شد، از 22 واحد فناوری برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اهدای لوح و جوایز ویژه تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، تقدیر ویژه از شرکت آینده‌سازان کهکشان نرم‌افزار در شاخص اشتغال نیروی انسانی و در شاخص بیش‌ترین حجم قرارداد منعقد شده، از شرکت دیده‌پرداز صبا تقدیر ویژه و از شرکت داده‌پردازی شعله آریا به عنوان برتر تجلیل به عمل آمد.

همچنین شرکت حکیمان شرق در ثبت پتنت بین‌المللی عنوان ویژه و شرکت فراتک به دلیل کسب جایزه ASPA AWARD  عنوان برتر در دستاوردهای ویژه را به خود اختصاص دادند.

در میان موسسات دانش محور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، از شرکت‌های فرآیند پژوه کیمیا به عنوان تقدیر ویژه و از شرکت نانو واحد صنعت پرشیا با عنوان برتر با شاخص دارنده بیش‌ترین فناوری تجاری شده تقدیر به عمل آمد.

در شاخص بیش‌ترین سرمایه‌گذاری در اراضی پارک علم وفناوری استان اصفهان، شیخ بهایی و ساخت و ساز سریع، شرکت کاراپالایه عنوان برتر را به خود اختصاص داد.

شرکت مجتمع فناوری‌های نوین فدک و شرکت کارنو صنعت طوبی در شاخص فروش دانش فنی و جذب سرمایه گذار به ترتیب عنوان برتر و ویژه را دریافت کردند.

در این مراسم، شرکت‌ نانو واحد صنعت پرشیا، فرایند پژوه کیمیا و مهندسی کاشفان نیل فام در گروه شرکت‌های کمتر از یک‌سال استقرار در مراکز رشد واحدهای فناوری شهرک، رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین شرکت‌های سامانه ساز دلفین آپادانا، خدمات مهندسی پیشرو کنترل سپاهان و اندیشه محور گستر اصفهان حائز رتبه‌های اول تا سوم در گروه شرکت‌های دانش بنیان برتر بین یک تا دو سال استقرار در مراکز رشد جامع و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شدند.

در گروه شرکت‌های برتر بیش از دو سال استقرار در مراکز رشد شهرک، شرکت‌های صنایع پالایش پروشات پالاد، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری راه سبز چهلستون و کارا پژوهش پارس رتبه‌های اول، دوم و سوم را از آن خود کردند.

در ارزیابی سالانه شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان اصفهان، شیخ بهایی، شرکت‌های کاراپالایه، سفیر سبز اصفهان و پیشتازان نوآوری در توسعه به ترتیب جایگاه اول، دوم و سوم، به آنها تعلق گرفت.

در پایان این مراسم از 9 واحد دانش‌بنیان رشد یافته، موسسه شادی آفرینان نوین صدرا، کاوشگران فولاد زنده رود، فنی ومهندسی طراحی وبهینه سازی سامانه های شایان اندیش، جهش پولاد رهپویان، پرتو فام پارسیان مهر، مدیریت وتوسعه بهداشت ایمنی محیط زیست وطب کار سلامت زیست لیانا، پایا صنعت سما، فناوری اطلاعات ثانیه و تحریر ماشین مهرگان با اهدا لوح تقدیر، گواهی پایان دوره رشد و قاب هدیه تقدیر به عمل آمد.دانش‌بنیان شهرک تحقیقاتی اصفهان

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها