32 هزار پايان‌نامه در پايگاه پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران به ثبت رسید

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   30 فروردین 1391-18 April 2012بازدید 160132 هزار پايان‌نامه در پايگاه پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران به ثبت رسید

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو: از ابتداي سال 1390 تا پايان آن، نزديك به 32 هزار پايان‌نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه‌ها، رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور در رشته‌هاي مختلف تحصيلي به ثبت رسيده است.

به نقل از"روابط عمومي و بين الملل پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران"؛ با اضافه شدن 31هزار و 572 پايان‌نامه در سال 90 در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه‌ها، رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور، تعداد پايان نامه هاي ثبت شده در اين پايگاه از سال 87 تا پايان سال 90 به 67 هزار ركورد رسيد.

بر اساس بررسي صورت گرفته دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مرکز با 2010، دانشگاه تربيت مدرس با 1962، دانشگاه علامه طباطبايي با 1740 پايان‌نامه به ترتيب بيشترين تعداد ثبت پايان‌نامه را در اين پايگاه به ثبت رسانده‌اند.

دانشگاه پيام نور استان تهران، دانشگاه فردوسي مشهد، دانشگاه اصفهان، دانشگاه تبريز، دانشگاه صنعتي اصفهان، دانشگاه شهيد باهنر کرمان و دانشگاه شهيد چمران اهواز به ترتيب جايگاه‌هاي بعدي به لحاظ تعداد پايان نامه ثبت شده در پايگاه مذكور را به خود اختصاص داده اند.

بيش از 13هزار پايان‌نامه به ثبت رسيده در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه‌ها، رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور در طول سال گذشته مربوط به رشته‌هاي علوم انساني بوده است.

پايان نامه هاي رشته‌هاي علوم پايه، فني مهندسي، كشاورزي، هنر و علوم پزشكي به ترتيب جايگاه‌هاي بعدي را به لحاظ تعداد در اين پايگاه به خود اختصاص داده‌اند.

گفتني است، اطلاعات نزديك به 180 هزار پايان‌نامه از طريق وب‌سايت پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران به نشاني www.irandoc.ac.ir  در دسترس كاربران است.

لازم به ذكر است، ثبت پايان‌نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه‌ها، رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور از طريق آدرس  http://thesis.irandoc.ac.ir  صورت مي‌پذيرد.
پايان‌نامه پايگاه پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها