منشا بدهی دانشگاه آزاد به دلیل عدم پرداخت وام

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   02 خرداد 1391-22 May 2012بازدید 1353منشا بدهی دانشگاه آزاد به دلیل عدم پرداخت وام

رئیس دانشگاه آزاداسلامی عدم بازپس گیری برخی وام ها را بخشی از منشا بدهی دانشگاه آزاد اعلام کرد و از افزایش حقوق کارکنان این دانشگاه خبر داد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، فرهاد دانشجو در بازدید از معاونت عمرانی دانشگاه آزاد این معاونت را به رعایت مسائل فنی و استانداردها توصیه کرد و اظهار داشت: در گذشته بعضی امور خوب پیش می‌رفت اما گاهی شاهد مدیریت مناسبی نبودیم.

وی با اشاره به برآورد مالی برای طرح‌های جدید عمرانی اعلام کرد که در گذشته به برخی افراد وام‌هایی داده می‌شد در حالی که روند بازپس دهی آنها صحیح نبود و این اتفاق ناشی از عدم مدیریت درست بود که این بدهی 2600 میلیارد تومانی از تبعات همین موضوعات است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: سه هدف اصلی در روند عمرانی پروژه‌ها باید بر مبنای رعایت استانداردها،‌ مشخص شدن منابع مالی و مدیریت صحیح و عدم دوباه کاری‌ها استوار باشد.
وی گفت: پیش از این افزایش حقوق کارمندان دانشگاه آزاد سالانه 10 درصد بود که پیشنهادی دادیم تا با آنالیز هزینه، این رقم را افزایش دهیم و به 15درصد برسانیم که البته صحیح این است که این درصد باید در حداقل حالت با افزایش حقوق سالیانه کارمندان دولتی یکی باشد.
دانشجو با بیان اینکه برای ورودم به دانشگاه آزاد بسیاری ممانعت کردند اما من می‌گویم با توکل به خدا پروژه‌های بسیاری را اجرایی خواهم کرد، ادامه داد: اگر کسی برای دانشگاه آزاد دلسوزی می‌کند باید حمایت کند، همان‌گونه که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نیز حمایت خود را اعلام کردند.
وی با بیان اینکه برای ورودم به دانشگاه آزاد بسیاری ممانعت کردند اعلام کرد: من می‌گویم پروژه‌های بسیاری را اجرایی خواهم کرد.
منشا بدهی دانشگاه آزاد عدم پرداخت وام

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها