رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از راه‌اندازي واحد علوم و تحقيقات در واحد دامغان خبر داد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   10 خرداد 1391-30 May 2012بازدید 2243
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از راه‌اندازي واحد علوم و تحقيقات در واحد دامغان خبر داد

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از راه‌اندازي واحد علوم و تحقيقات در واحد دامغان خبر داد و گفت: با پيگيري مسئولين و تخصيص امکانات، شاهد تأسيس واحد علوم و تحقيقات در اين واحد دانشگاهي خواهيم بود.

دكتر فرهاد دانشجو در بازديد سرزده از واحد دامغان با بيان اينكه زيرساخت‌هاي فراواني در اين واحد دانشگاهي وجود دارد، اظهاركرد: اين واحد با بيشترين تعداد رشته‌هاي آموزشي در مقطع تحصيلات تکميلي مايه مباهات است.

وي افزود: شرايط براي ايجاد دانشکده و رشته‌هاي علوم پزشکي در اين شهر و واحد دانشگاهي وجود دارد كه اميد است در آينده با تحقيقات و مطالعاتي که انجام خواهد شد، شاهد تأسيس اين دانشکده نيز در دانشگاه آزاد اسلامي واحد دامغان خواهيم بود.

رييس دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه بازديد با حضور در جمع اساتيد دانشکده فني و مهندسي، گفت: اساتيد سرمايه‌هاي واحدهاي دانشگاهي هستند و ارتقاء آنها موجب ارتقاء دانشگاه، توليد علم و توسعه فرهنگ جامعه مي‌شود، بنابراين کيفي سازي خدمات آموزشي بايد سرلوحه کار اساتيد و اعضاي هيئت علمي قرار گيرد.

وي در ادامه، پاي صحبت‌هاي اساتيد و اعضاي هيئت علمي واحد دامغان نشست و ضمن آشنايي با مشکلاتشان، با اعلام دستور در شرايط خاص به حل مشکل اساتيد اقدام کرد.

همچنين دانشجو در ديدار با دانشجويان در پاسخ به سوالشان در کيفيت اجراي بخشنامه نقل و انتقالات، گفت: دانشجويان مي‌توانند از 15 خرداد تا 15 تير ماه، با مراجعه به دفاتر نقل و انتقالات در واحدهاي دانشگاهي نسبت به ثبت‌نام در سايت ويژه نقل و انتقالات اقدام کنند، مراتب پس از اتمام زمان ثبت‌نام، بررسي به دانشجويان اعلام مي‌شود.

در ادامه فرماندار دامغان نيز موافقت خود را جهت واگذاري زمين به مساحت بيشتر و نيز تخصيص 100 واحد از واحدهاي ساختماني "مسکن مهر" به واجدين شرايط در دانشگاه آزاد اسلامي واحد دامغان اعلام کرد.

دانشجو در پايان بازديد خود تأکيد کرد که با پيگيري مسئولين و تخصيص امکانات شاهد تأسيس واحد علوم و تحقيقات در اين واحد دانشگاهي نيز خواهيم بود .

همچنين، حسين عباسپور رييس واحد دامغان در گزارشي به عملکرد و توفيقات واحد اشاره کرد و افزود: واحد دامغان مطابق مقررات سازماني و وزارت علوم 34 رشته در مقطع کارشناسي ارشد و دو رشته گرايش در مقطع دکتري در سطح تحصيلات تکميلي دارد و قريب به 34 درصد از جمعيت پنج هزار و 700 نفره دانشجويي، در مقطع کارشناسي ارشد در حال تحصيل‌اند.دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد دامغان

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها