آخرین وضعیت راه اندازی هتل ۵ ستاره دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   28 خرداد 1391-17 June 2012بازدید 1610
آخرین وضعیت راه اندازی هتل ۵ ستاره دانشگاه آزاد


رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی درباره آخرین وضعیت راه اندازی هتل 5 ستاره این واحد و کارکنان پیمانی علوم و تحقیقات توضیحاتی را ارائه داد.
خسرو دانشجو درباره آخرین وضعیت هتل 5 ستاره واحد علوم تحقیقات به خبرنگاران گفت: این هتل از زمان ریاست قبلی در ارتفاعات علوم و تحقیقات مراحل پایانی راه اندازی را می گذراند و به تازگی پیمانکار این هتل کتبا ادعا کرد که این هتل به صورت موقت آماده ارائه خدمات است.

وی در ادامه افزود: ظرف یکی دو هفته آینده کارشناسان حوزه عمرانی چک لیست های خود را به منظور رد یا اثبات ادعای پیمانکار در خصوص آماده تحویل موقت بودن این هتل ارائه می کنند.

دانشجو درباره این هتل خاطر نشان کرد که هتل واحد علوم و تحقیقات دارای یک هزار نفر گنجایش است که در انتهای سایت واحد علوم تحقیقات قرار دارد و برای دسترسی به آن باید تمام طول دسترسی احداث شده در واحد علوم و تحقیقات را طی کرد.

به گفته رئیس واحد علوم و تحقیقات بنابراین امکان خدمات رسانی این هتل به بیرون واحد علوم و تحقیقات وجود ندارد و تنها به بخش های علمی و دانشگاهی سرویس می دهند در صورتی که قرار باشد این سرویس دهی به خارج دانشگاه و سایر مسائل گسترش یابد نظم دانشگاه را به هم می ریزد.

این مقام مسئول واحد علوم و تحقیقات درباره آخرین وضعیت هیئت علمی ها و کارمندان پیمانی این واحد که هم اکنون در حال همکاری هستند اظهار داشت: اعضای هیئت علمی به منظور جذب به شورای جذب معرفی می شوند و پس از طی مراتب به عنوان هیئت علمی رسمی آزمایشی با آنها قرارداد بسته می شود.

وی همچنین درباره کارکنان این واحد اظهار داشت: کارکنان واحد علوم و تحقیقات عمدتا رسمی هستند و تنها یک تعداد از آنها قراردادهای در حال همکاری دارند که عمدتا مربوط به حوزه فضای سبز و سایر مسائل می شود.

دانشجو در این باره به ذکر مثالی پرداخت و گفت: به عنوان مثال با یک پیمانکار قرارداد بسته می شود و آن پیمانکار 260 نفر را برای همکاری در فضای سبز به دانشگاه می آورد که تعداد این افراد البته در طی فصل های مختلف کم و زیاد می شود. با این حال اکثر کارکنان به صورت رسمی با دانشگاه آزاد همکاری می کنند.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که به گفته فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد یک سری از زمین های علوم و تحقیقات به آموزشگاههای فنی و حرفه ای واگذار می شود تاکید کرد که تاکنون در این زمینه هیچ ابلاغی به وی نرسیده است.آخرین وضعیت هتل ۵ ستاره دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها