نتايج دوره‌های پودمانی دانشگاه جامع اعلام شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   26 تیر 1391-16 July 2012بازدید 1534
نتايج دوره‌های پودمانی دانشگاه جامع اعلام شد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاري فارس: فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي کدرشته‌محل‌هاي متمرکز و همچنين معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت کدرشته محل‌هاي نيمه متمرکز آزمون مقطع کارشناسي ناپيوسته دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1391 اعلام شد.

بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمرکز هريک از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف آزمون مقطع کارشناسي ناپيوسته دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1391، از بين داوطلباني که حدنصاب نمره علمي لازم را احراز کرده‌اند، بر اساس اولويت کدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست تمام پذيرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

تمام پذيرفته‌شدگان کدرشته محل‌هاي متمرکز بايد در يکي از روزهاي 27 تا 30 شهريور با در دست داشتن مدارک و با توجه به کدرشته محل قبولي، يه نشاني تعيين شده در دفترچه راهنماي آزمون دوره‌هاي مذکور به مراکز آموزشي ذيربط مراجعه کنند.

بر اساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمرکز براي رشته‌هايي که نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شرکت در مراحل مذکور در يکي از روزهاي 2 تا 4 مرداد با در دست داشتن مدارک به مرکز آموزشي ذيربط به نشاني تعيين شده مراجعه کنند.

بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مصاحبه يا آزمون عملي به منزله، انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.

ضمنا به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمرکز مي‌رساند که پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقبا از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjcsh.orgمنتشر خواهد شد.

تصوير شناسنامه و اصل آن براي مطابقت، تصوير کارت ملي و اصل آن جهت مطابقت، اصل مدرک فوق ديپلم يا کارداني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مورد تاييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي يا وزارت علوم، وزارت بهداشت يا آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي (دانشگاه فني حرفه‌اي) و يک برگ تصوير آن، شش قطعه عکس، گواهي اشتغال به کار يا امضاء و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حکم کارگزيني يا قرارداد معتبر انجام کار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل) و مدرکي که وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص کند از مدارک لازم براي ثبت‌نام است.
نتايج دوره‌های پودمانی دانشگاه جامع

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها