ایجاد دانشکده علوم ارتباطات در لرستان با همکاری دانشگاه تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   26 امرداد 1391-16 August 2012بازدید 1093

ایجاد دانشکده علوم ارتباطات در لرستان با همکاری دانشگاه تهرانپرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری آریا – استاندار لرستان از پیگیری راه‌اندازی دانشکده علوم ارتباطات در لرستان با همکاری دانشگاه تهران خبر داد
حبیب الله دهمرده عصر دیروز در نشست خبری استاندار و معاونان در استانداری لرستان تصریح کرد: راه اندازی دانشکده علوم ارتباطات از مطالبات اصحاب رسانه در استان است که امیدواریم این دانشکده را با همکاری دانشگاه تهران چه به صورت مستقل و یا چه به صورت شعبه یا شعباتی از دانشگاه تهران در لرستان راه اندازی کنیم.
وی افزود: رایزنی هایی هم برای راه اندازی این دانشکده با دانشگاه علامه طباطبايی صورت گرفته و در آینده نزدیک هم با معاون مطبوعاتی وزارت علوم در این رابطه نشستی خواهیم داشت؛ با این حال دانشکده علوم ارتباطات در حال به نتیجه رسیدن است و قطعا به سرانجام می رسد.
استاندار لرستان در ادامه به آمادگی استان برای استقبال از سفر چهارم هیئت دولت  اشاره کرد و گفت: معدل کار استانداری و خودم را در سطح عالی می بینم؛ چرا که در لرستان پروژه هایی از جمله راه آهن، سد معشوره که پدیده غرب کشور است، سد بختیاری که بلند ترین سد جهان است، ساماندهی محله های حاشیه نشین و بسیاری دیگر از کارهايي كه امروزه صورت گرفته که در گذشته هیچ یک از این اقدامات رخ نداده اند.
دهمرده افزود: حرکت قطار توسعه در استان لرستان در ابعاد مختلف بسیار عالی است و امروز این استان به کارگاه بزرگی تبدیل شده است.
استاندار لرستان به قرار گرفتن 40 پروژه عمرانی استان لرستان در جمع پروژه های مهر ماندگار دولت اشاره کرد و گفت: پروژه های مهر ماندگار به پروژه هایی اطلاق می شود که احتمال بهره برداری از آنها تا پایان عمر دولت دهم وجود دارد.دانشکده علوم ارتباطات در لرستان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه تهران

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها