دانشگاه آزاد بیشترین برگزیده بخش دانشگاهی بیستمین نمایشگاه قرآن

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   31 امرداد 1391-21 August 2012بازدید 1043


دانشگاه آزاد بیشترین برگزیده بخش دانشگاهی بیستمین نمایشگاه قرآن

معاون پژوهشکده قرآن و عترت گفت: در میان تمامی دانشگاه‌ها، نهادها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌های فعال قرآنی در بخش دانشگاهی بیشترین برگزیده به غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص یافت.
طالب تاش اظهار كرد: خدای سبحان را سپاس می‌گوییم که در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی توانستیم در فرصت ماه مبارک رمضان بخش کوچکی از محصولات قرآنی و توانمندی‌های دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی را در معرض دید بازدیدکنندگان بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم قرار دهیم.
وی ادامه داد: معاونت فرهنگی، فعالیت‌های قرآنی را محور برنامه‌های راهبردی خود قرار داده است که نتیجه این رویکرد اثر بخش، تولید صدها نرم افزار کتاب، جزوه، نشریه و پایان نامه‌های قرآنی است که در کنار نشست‌های علمی - تخصصی و کانون‌های قرآنی دانشجویان توانسته است نقش به سزایی در فرهنگ افزایی دانشگاهیان ایفا کند.
طالب تاش گفت: امسال بیش از 260 پایان نامه و پژوهش قرآنی، 50 اثر هنری قرآنی و بیش از 80 نشریه قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دانشگاهی ارائه شد که با استقبال خوب مراجعه کنندگان به غرفه معاونت فرهنگی مواجه شد.
طالب تاش از تلاش پژوهشکده قرآن و عترت در جهت اجرای برنامه‌های اثر بخش در بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم سخن گفت و افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم در سالن اجتماعات نمایشگاه و برگزاری بیش از 20 گفتمان قرآنی و نشست علمی - تخصصی با حضور استادان برجسته دانشگاه و برنامه‌های جانبی مانند کارگاه مهدویت و مسابقه روزانه قرآنی فعالیت غرفه‌های معاونت فرهنگی را رونق بیشتری بخشیده بود.
طالب تاش ادامه داد: تعداد 14 اثر هنری، 3 عدد پایان نامه و 3 عدد نشریه غرفه معاونت فرهنگی برگزیده شد که مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین غرفه معاونت فرهنگی به عنوان غرفه برتر در ارائه پایان نامه‌های قرآنی دانشجویان برگزیده شد که کسب 21 عنوان برگزیده، از برنامه ریزی خوب و مناسب همکاران ما در پژوهشکده قرآن و عترت خبر می‌دهد.
طالب تاش گفت: از هم اکنون برنامه ریزی شرکت در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم آغاز شده است که انتظار می‌رود در سال آتی شاهد حضور فعال‌تر دانشگاهیان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم باشیم.

دانشگاه آزاد برگزیده بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن برگزیده بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها