اعلام مراحل مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   06 شهریور 1391-27 August 2012بازدید 2734

اعلام مراحل مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مراحل مصاحبه و نحوه گزینش معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران درآزمون ‌سراسری ‌1391 اعلام شد.


اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اظهار داشت: علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک یا چند کد رشته از دانشگاه‌های فوق الذکر را در آزمون سراسری سال 1391 خود انتخاب کرده‌‌ و حدنصاب لازم را در چند برابر ظرفیت کسب کرده‌اند، به نکات ذیل توجه کنند.

وی افزود: در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که در مصاحبه یا سایر مراحل گزینش به شرح برنامه زمانی مندرج در این اطلاعیه شرکت کرده و در این مرحله موفق شده باشند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت مرکزی گزینش این وزارتخانه تأیید شده باشد؛ لازم به توضیح است که اسامی پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه‌ها به همراه نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون سراسری در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

اسدی گرمارودی ادامه داد: معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی نهایی آنان نیست و تمام معرفی‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ گزینش‌ در تاریخ های‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ در این اطلاعیه مراجعه‌ کنند؛ بدیهی‌ است‌ عدم‌ مراجعه‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش‌ به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذی ربط تلقی‌ خواهد شد.

وی اضافه کرد: زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش برای تمام معرفی شدگان طبق برنامه اعلام شده از سوی استان‌های مندرج در این اطلاعیه است و این فرصت قابل تمدید و یا تکرار نیست و برگزاری آن به صورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نخواهد بود.

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اظهار داشت: زمان مصاحبه از روز سه‌شنبه مورخ هفتم شهریور ماه لغایت روز سه‌شنبه مورخ چهاردهم شهریور ماه امسال از ساعت 8 صبح الی 13 و بعدازظهر از ساعت 14:30 الی 20 خواهد بود.

جزئیات مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران در سایت وزارت آموزش و پرورش قابل مشاهده است.

مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان گزینش دانشگاه فرهنگیان

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها