تولید مقالات علمی پژوهشی در دانشگاه آزاد یاسوج با رشد 200 درصدی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   04 مهر 1391-25 September 2012بازدید 1498
تولید مقالات علمی پژوهشی در دانشگاه آزاد یاسوج با رشد 200 درصدی

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج از رشد 200 درصدی تولید و ارائه مقالات علمی پژوهشی در این دانشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد.
عطاءالله افتخاری امروز در یاسوج اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در سال جاری 700 دانشجو در رشته‌های مختلف پذیرش می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج ادامه داد: امسال نسبت به سال‌های گذشته پذیرش کمتری داشته‌ایم چراکه پذیرش در دانشگاه‌های دیگر به خصوص دانشگاه دولتی بیشتر بوده است.

افتخاری به تعداد 26 رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام از دانشجویان آغاز شده که 10 رشته آن در واحد یاسوج و 16 رشته نیز در پردیس قرار دارد و در این 26 رشته تعداد زیادی دانشجو خواهیم گرفت.

وی به وجود سه بلوک خوابگاه دانشجویی در پردیس دانشگاه آزاد یاسوج اشاره کرد و گفت: هر یک از این سه خوابگاه ظرفیت 500 نفره دارند که یکی از این بلوک‌ها در پاییز امسال تحویل داده می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از جذب اساتید در این دانشگاه خبر داد و گفت: در هر سال دو بار فراخوان جذب استاد داریم که فراخوان آن را بر روی سایت گذاشتیم و به همین منظور برای 24 رشته فراخوان زده شده است.

جابه‌جایی دانشجویان از شهر یاسوج به سمت پردیس دانشگاه و بالعکس از دیگر نکاتی بود که افتخاری از آن یاد کرد و گفت: تعداد بیش از 20 اتوبوس اجاره کرده‌ایم که کار حمل دانشجویان را در این مسیر بر عهده خواهند داشت و پیش‌بینی ما این است که در این زمینه مشکلی به وجود نیاید.

این مسئول دانشگاهی در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت مناسب تولید مقالات علمی و پژوهشی در این دانشگاه سخن به میان آورد و اذعان کرد: امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد بیش از 200 درصدی تولید مقالات علمی و پژوهشی در این دانشگاه را داشته‌ایم که نویدبخش توجه بهتر و بیشتر به امر تحقیق و پژوهش در این دانشگاه است.

افتخاری به بودجه محدود این دانشگاه برای برگزاری همایش‌ها و کارهای تحقیقاتی اشاره کرد و گفت: آزمایشگاه ما در حال تعمیر است و در حال خرید تجهیزات بهتر و بیشتر برای آن هستیم.

تولید مقالات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد یاسوج رشد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها