حذف سیستم منطقه ای دانشگاه آزاد اسلامی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   17 آبان 1391-07 November 2012بازدید 2131حذف سیستم منطقه ای دانشگاه آزاد اسلامی

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر شیوه مدیریت واحدهای این دانشگاه از منطقه ای به هیات امنای استانی خبر داد.به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا براساس اعلام روز چهارشنبه دانشگاه آزاد اسلامی، ˈمحمد خجستهˈ در مراسم معارفه رییس واحد پرند این دانشگاه گفت: به زودی واحدهای دانشگاه آزاد به صورت هیات امنای استانی اداره خواهند شد.

وی ضمن قدردانی از همه افرادی که در طول 30 سال به موفقیت دانشگاه آزاد کمک کرده اند، یادآور شد: در 30 سال گذشته تصمیمات به صورت متمرکز گرفته می شد که در این روش امکان اینکه تصمیمات گرفته شده، برای مناطقی مناسب و برای مناطق دیگری نامناسب باشد، بسیار وجود داشت.

خجسته زدایی را از سیاست های دانشگاه آزاد در دوره مدیریت جدید برشمرد و گفت: با توجه به وسعت جغرافیایی، تعداد واحدها و مراکز آموزشی سعی بر این است اختیارات بیشتری به هیات امنای استانی بدهیم تا تصمیمات در نزدیکترین محل و به موقع اتخاذ شود.

وی تاکید کرد: تغییر شیوه مدیریت واحدهای دانشگاه آزاد از منطقه ای به صورت هیات امنای استانی نیازمند تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی بود که به زودی شاهد ابلاغ مصوبه این شورا خواهیم بود.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد ادامه داد: از این پس، واحدهای دانشگاهی زیر نظر هیات امنای استانی اداره خواهند شد و هیات امنا متناسب با شرایط هر استان برای دانشگاه ها تصمیم گیری خواهند کرد.

وی از ابلاغ ارتقای ساختار دفاتر فرهنگ واحدهای دانشگاهی در هفته آینده خبر داد و افزود: مسائل فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است که در این خصوص ساختار دفاتر فرهنگ تغییر کرده و همسطح دیگر معاونان دانشگاه خواهند بود.

در این مراسم، ˈرضا صداقتˈ به عنوان رییس واحد پرند دانشگاه آزاد اسلامی معرفی و از خدمات ˈمحمد قمیˈ رییس سابق این واحد قدردانی شد.حذف سیستم منطقه ای دانشگاه آزاد اسلامی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها