مهلت تکمیل ظرفیت داوطلبان جذب هیات علمی تا پایان آبان تمدید شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   20 آبان 1391-10 November 2012بازدید 2101مهلت تکمیل ظرفیت داوطلبان جذب هیات علمی تا پایان آبان تمدید شدرییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیات علمی فراخوان شهریورماه 91 به مدت 10 روز و تا 30 آبان ماه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا ˈمحمدرضا مردانیˈ  گفت:‌ فراخوان تکمیلی جذب هیات علمی فراخوان شهریورماه 91 از 10 آبان ماه در سامانه اینترنتی جذب آغاز شد و قرار بود امروز به پایان برسد که با توجه به درخواست دانشگاه ها و متقاضیان، این زمان تا پایان وقت اداری روز 30 آبان ماه تمدید شد.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت فراخوان شهریور 91 که قبلا در سامانه جذب ثبت نام کرده ولی موفق به پرداخت الکترونیکی و تعیین اولویت نشده اند، 24 ساعت پس از پرداخت الکترونیکی می توانند سه اولویت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به گفته مردانی، افرادی که در مهلت مقرر در سامانه جذب ثبت نام کرده و پرداخت الکترونیکی داشته اند اما تعیین اولویت نکرده اند نیز می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 30 آبان ماه سه اولویت انتخاب کرده و در تقاضانامه مربوطه درج کنند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در سامانه جذب نوبت شهریورماه 91 علاوه بر پرداخت الکترونیکی، تعیین اولویت نیز داشته اند در مرحله تکمیل ظرفیت فقط می توانند یک اولویت انتخابی داشته باشند.

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم درمورد متقاضیان تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت علوم نیز توضیح داد: این افراد چنانچه قبلا ثبت نام و تعیین اولویت کرده اند می توانند دو اولویت دیگر در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب کنند و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند نیز می توانند در این مرحله ثبت نام کرده و پس از پرداخت الکترونیکی، چهار اولویت انتخاب کنند.تکمیل ظرفیت داوطلبان جذب هیات علمی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها