بدهی صندوق مشترک دانشگاه آزاد : 400میلیارد تومان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   08 آذر 1391-28 November 2012بازدید 831

بدهی صندوق مشترک دانشگاه آزاد : 400میلیارد تومان

معاون مالی دانشگاه آزاد در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دفتر تسهیلات اعتباری و مالی دانشگاه، گفت: صندوق مشترک دانشگاه که برای رفع مشکلات واحدهای دانشگاهی کل کشور تاسیس شده است در حال حاضر حدود 400 میلیارد تومان بدهی دارد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری سرویس دانشگاهی ایسنا، خجسته افزود: این مبلغ بدهی مربوط به واحدهای دانشگاهی، صندوق‌های بازنشستگی، بیمه و صندوق پژوهشی است.

خجسته به ساختار سازمانی دانشگاه آزاد پیش از حضور دکتر فرهاد دانشجو اشاره و تصریح کرد: در گذشته ساختار دانشگاه قارچی شکل بود، بدین معنا که اکثر مدیریت‌هایی که وظایف مهم داشتند زیر نظر رییس دانشگاه بودند.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه ساختارهای سازمانی مدرن حالت مثلثی و هرمی دارند، بیان کرد: در این ساختار رییس دانشگاه در راس هرم و مابقی متناسب با پستهای سازمانی در بدنه هرم ساختار سازمانی قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ساختار سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی به شکل هرمی است، ادامه داد: در این نوع ساختار سازمانی تنها مدیریت­هایی که کار برنامه ریزی را انجام می دهد و وظیفه نظارت، ارزیابی و بازرسی را برعهده دارد زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه خواهند بود.

خجسته افزود: با این استدلال مدیریت تشکیلات و بهبود روشها و مدیریت تسهیلات مالی و اعتباری از زیر مجموعه ریاست دانشگاه منفک و زیرمجموعه معاونت اداری و مالی شد.

معاون اداری مالی دانشگاه با تاکید بر اینکه باید با ارائه تسهیلات مالی واعتباری بیشتر به دانشجویان در بازار رقابت دانشگاه­های کشور در جذب دانشجو موفق عمل کنیم، اظهار داشت: تاکنون پنج میلیارد تومان وام قرض الحسنه دانشجویی به دانشجویان مقطع دکتری پرداخت شده است و هم اکنون پرداخت وام قرض الحسنه دکتری به سایر دانشجویان دکتری ادامه دارد.

در این مراسم، محمد مسافرچی مدیر کل دفتر تسهیلات اعتباری ومالی دانشگاه آزاد اسلامی با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: امیدوارم با عملکرد شایسته این دفتر خدمات ارزنده ای به دانشجویان و دانشگاه ارائه دهیم.

وی به برنامه های خود در دفتر تسهیلات اعتباری و مالی دانشگاه اشاره کرد و افزود: اعطای وام قرض الحسنه دانشجویی، انعقاد تفاهم نامه با بانک­ها و تاسیس بانک دانشگاه آزاد اسلامی که از برنامه های رئیس دانشگاه می‌باشد، از اولویتهاست.

همچنین در ابتدای این مراسم سدهی نیا مدیر سابق دفتر تسهیلات اعتباری و مالی دانشگاه با بیان اینکه باید پرچم کار و فعالیت به دست جوانان داده شود، گفت: خدمت صادقانه و خالصانه نه تنها سبب سربلندی پیش خداوند می شود بلکه رضایت همکاران و پیشرفت سازمان را نیز در بردارد.

گفتنی است، معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی محمد مسافرچی را به عنوان مدیر کل دفتر معاون تسهیلات اعتباری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
بدهی صندوق مشترک دانشگاه آزاد : 400میلیارد تومان

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها