مغفول ماندن سامانه ی استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   11 آذر 1391-01 December 2012بازدید 1010مغفول ماندن سامانه ی  استخدام در دانشگاههای علوم پزشکیمسئول دفتر آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سامانه های استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در اغلب موارد مدیریت محتوایی آن را معاونت پشتیبانی و یا دفتر کارآفرینی دانشگاه برعهده دارد، مغفول واقع شده است.

پرتال دانشگاهی به نقل از  خبرگزاری مهر، دکتر حسین ریاضی با بیان اینکه سامانه های استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در اغلب موارد مدیریت محتوایی آن را معاونت پشتیبانی و یا دفتر کارآفرینی دانشگاه برعهده دارد، مغفول واقع شده است اظهار داشت: این سامانه در بیشتر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور اطلاعات استخدامی مناسب و مفیدی را به کاربر خود عرضه می کند.

دبیر جشنواره خدمات الکترونیکی سلامت کشور با بیان اینکه سامانه های خدمات الکترونیکی پاسخگوی متقاضیان اشتغال در دانشگاهها است گفت: سامانه های ثبت نام متقاضیان جویای کار و یا سایت های آزمون استخدامی در دانشگاهها از کاربردی ترین خدمات الکترونیکی برای پاسخ به نیاز مخاطبان تلقی می شود.

وی با اشاره به سامانه ثبت نام متقاضیان جویای کار در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و یا سایت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در دانشگاه اصفهان، متقاضی توانمندی خود را در فرمی به ثبت می رساند و به انضمام مشخصات کامل خود منتظر تصمیم متولیان اشتغال و بکارگیری دانشگاه می ماند. در دانشگاه کرمان اطلاعاتی از جمله تاریخ و نوع آزمون های استخدامی و اطلاعیه های مرتبط با آن و حتی صدور کارت ورود به جلسه آزمون از طریق این سامانه ارائه می شود. در نهایت کاربر می تواند نتیجه آزمون را نیز از طریق همین سامانه پیگیری کند.

مسئول دفتر آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: استخدام و مقوله اشتغال امری است که چالش های فراوانی را پیش روی متولیان آن قرار داده است اما آنچه اهمیت این امر را بیشتر می کند رقابت گسترده و لزوم شایسته سالاری و انتخاب افراد توانمند در تعاملی قانع کننده با مخاطبان است و سامانه های الکترونیکی قادرند اعتبار و اعتماد متقابل متقاضیان و متولیان امر اشتغال را فزونی بخشند.سامانه ی استخدام دانشگاه علوم پزشکی شرایط استخدام در سامانه دانشگاه علوم پزشکی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها